Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 октомври 2017
Мислења
517
Поени од реакции
579
E sad ti ne pije vodu ovo sta si napisao.
Sad izgleda da je on u pravu.
Tri liste i stavio te u vip a svadali se tamo svasta ti nadrobio.Mora da si ga nesto jako javno pohvalio.No to je samo moje misljenje jer sam pratio zbivanja.
Автоматски споено мислење:

Evo javljam svima upravo smo saznali.
Preminuo je nas dragi prijatelj MrBlack.
Borio se sa teskom bolescu,i u tim teskim trenucima je bio uz nas do zadnjeg dana.
Poznaju ga mnogi koji su bili sa nama na skype grupi.
Dragi prijatelju pocivao u miru i laka ti bila zemlja.
Stata, mlad covjek, Hvala mu za sve, laka ti zemlja @MrBlack
 
Член од
8 август 2022
Мислења
33
Поени од реакции
44
Eto vredjas ga on jedini nam daje liste ovde ti se svadjas samo a nista nedajes ovde na forumu ajde odjebi sada.A vi svi cutite jel vam daje Zlocko liste meni je dao pa da nekazem 100 a najmanje 50 liste uvek kada potrazim uvek daje a ti sta si dao nista vredjate ovde coveka koji vredi nesto hajde ljudi najurite ove sa balkan forum koji ce nam kada odes tamo odmah nas blokiraju i pocnu napadati.
Автоматски споено мислење:

Saucesce porodici od @MrBlack
E moj djokokaradjoko, vidim kultura ti je na visokom nivou
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
194
Поени од реакции
330
Eto vredjas ga on jedini nam daje liste ovde ti se svadjas samo a nista nedajes ovde na forumu ajde odjebi sada.A vi svi cutite jel vam daje Zlocko liste meni je dao pa da nekazem 100 a najmanje 50 liste uvek kada potrazim uvek daje a ti sta si dao nista vredjate ovde coveka koji vredi nesto hajde ljudi najurite ove sa balkan forum koji ce nam kada odes tamo odmah nas blokiraju i pocnu napadati.
Автоматски споено мислење:

Saucesce porodici od @MrBlack
Zloco brze bolje novi account nastavi sa provokacijama i svaki tvoj post ce biti obrisan i dobices ban.Moras se nauciti redu.

edin i zoka
 

Attachments

Член од
8 август 2022
Мислења
33
Поени од реакции
44
Koje zloca jeste vi normalni pa vi imate sa coveka nocna mora hajde otkaci se od mene nemojte coveka dirati jer kao sto vidim po pisanje nikod neproziva dok ga nespomenete
Автоматски споено мислење:


Koje nekog vredjao samo sam rekao da ostavite coveka na miru docice vam glave umrecete u san verujte mi jer ste optereceni snjim pa vidis niko vas nespominje vi opet njega spominjete jer neznam koja vam je fora jeste vi optereceni snjim jer vidim nema dan nema trenutak da ga nespomenete jer koga non stop spominjete vredi nesto kako narod kaze .
Ajde djoko procitaj se jos jednom, ponasaj se kulturno

QUOTE="Koki1, post: 10145171, member: 177466"]Eto vredjas ga on jedini nam daje liste ovde ti se svadjas samo a nista nedajes ovde na forumu ajde odjebi sada.A vi svi cutite jel vam daje Zlocko liste meni je dao pa da nekazem 100 a najmanje 50 liste uvek kada potrazim uvek daje a ti sta si dao nista vredjate ovde coveka koji vredi nesto hajde ljudi najurite ove sa balkan forum koji ce nam kada odes tamo odmah nas blokiraju i pocnu napadati.
[/QUOTE]
 
Член од
8 август 2022
Мислења
33
Поени од реакции
44
Ajde djoko procitaj se jos jednom, ponasaj se kulturno

Eto vredjas ga on jedini nam daje liste ovde ti se svadjas samo a nista nedajes ovde na forumu ajde odjebi sada.A vi svi cutite jel vam daje Zlocko liste meni je dao pa da nekazem 100 a najmanje 50 liste uvek kada potrazim uvek daje a ti sta si dao nista vredjate ovde coveka koji vredi nesto hajde ljudi najurite ove sa balkan forum koji ce nam kada odes tamo odmah nas blokiraju i pocnu napadati.
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
597
Поени од реакции
1.980
Pozdrav svima,

Kao neko ko posmatra sa strane i povremeno prati diskusije na forumu Kajgana, moram reći da je ovaj forum oduvek bio poznat po svojoj otvorenosti, kvalitetnim raspravama i korektnom ponašanju članova. Mnogi ljudi su godinama ovde, deleći korisne informacije i iskustva u vezi sa IPTV temama, a atmosfera je uglavnom bila pozitivna i prijateljska.

Međutim, primetio sam da se u poslednje vreme pojavio pojedinac koji očigledno ima nameru da provocira i izaziva konflikte. @djordjekaradjordje @zlocko i jos 15 najmanje acounta koje je napravio na svakom forumu. Njegove poruke su često uvredljive i ometaju normalan tok diskusije, što je šteta za sve koji su ovde da bi saznali nešto novo ili pomogli drugima.

Mislim da je važno da administratori brzo reaguju i da svi članovi koji primete ovakvo ponašanje prijave odgovornog korisnika. Bilo bi šteta da jedan negativan pojedinac pokvari nešto što funkcioniše tako dobro i ima tako pozitivnu reputaciju.

Pozivam sve da pomognu da se očuva atmosfera kakva je uvek bila na Kajgani – prijateljska, konstruktivna i otvorena za sve!

1726085876346.png
Автоматски споено мислење:

@MitkrMk

Ne mozes ti bez svog dragog prijatelja

Prije godinu i pol bilo to u donations member grupi, koji su bili clanovi znaju o cemu pricam.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom