Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.843
Поени од реакции
3.093
Член од
23 септември 2023
Мислења
14
Поени од реакции
24
Dobro jutro i pozdrav svima.
Malo sam izcitao forum i imam samo rijeci hvale. Imao bih par pitanja za ove iakusnije forumase , al to cu ostaviti za nekad poslije.
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.394
Поени од реакции
2.845
M3u And Xtream :pos::pos:.Ovo je staro i prastaro ,kada se nekada moglo izvlaciti user/pass iz Mac_a :lolzz::lolzz:
Автоматски споено мислење:


Nemozes sa ovim nista ,prastari konvertor za user/pass iz Mac_a :pos:
Samo za stojka plavi ćilim,. Bilo mi je zadovoljstvo, a sad ignore.

 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.843
Поени од реакции
3.093
znaći kokošar preuzeo ulogu Šote slikara.... vidim tapka se tu u mjestu svakih 5 godina uđem i sve isto.... forumi su mrtvi odavno sve se preselilo na telegram.... sve najbolje ekipi vidimo se opet za 5 godina
Na telegram samo uništavaju i štancaju liste. Nikakav smisao,samo šteta svima.
Ja kad sam se učlanio na prvi forum meni je bio cilj i smisao da badava gledam iptv.
Ne da nikoga uništim i ne da nikome gasim liste. Tako je i dan danas. A danas liste sve manje traju (hakirane) baš zbog telegrama i sličnih (stisni dugme) hakera. Znaći napravljena šteta nama koji gledamo.
Nikakva korist od toga.
Автоматски споено мислење:

Nije to.To sta si ti slikao je most koji ne vodi nikuda.Il da kupis vozacku a nemas auto.
:angel: :angel: :angel:
ima geo-block.
neke makove otvori ali neće a neke hoće. tako da je do države vjerovatno.
ako imaš koji na više konekcija, pošalji
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Na telegram samo uništavaju i štancaju liste. Nikakav smisao,samo šteta svima.
Ja kad sam se učlanio na prvi forum meni je bio cilj i smisao da badava gledam iptv.
Ne da nikoga uništim i ne da nikome gasim liste. Tako je i dan danas. A danas liste sve manje traju (hakirane) baš zbog telegrama i sličnih (stisni dugme) hakera. Znaći napravljena šteta nama koji gledamo.
Nikakva korist od toga.
Ja jos na telegramu nisam naisao na nekog mahera koji se razumije u siru problematiku iptv i cardsaringa.Sve do jedan copi paste strucnjak.Samo dugmici.
A vidim da i dalje nekima fali naobrazovanje i opca kultura.Sto istocnije i juznije to tuznije, bi kod nas na sjeveru hr rekli.
Автоматски споено мислење:

znaći kokošar preuzeo ulogu Šote slikara.... vidim tapka se tu u mjestu svakih 5 godina uđem i sve isto.... forumi su mrtvi odavno sve se preselilo na telegram.... sve najbolje ekipi vidimo se opet za 5 godina
Meni nije jasno sta uopste ulazis,pomoliti se mozes i na nekom raskrcu gdje vidis križ svakih 5 godina tamo mozes popovati koliko ti srce zeli.
 
Последно уредено:
Член од
18 јуни 2022
Мислења
47
Поени од реакции
62
Ja jos na telegramu nisam naisao na nekog mahera koji se razumije u siru problematiku iptv i cardsaringa.Sve do jedan copi paste strucnjak.Samo dugmici.
A vidim da i dalje nekima fali naobrazovanje i opca kultura.Sto istocnije i juznije to tuznije, bi kod nas na sjeveru hr rekli.
Автоматски споено мислење:


Meni nije jasno sta uopste ulazis,pomoliti se mozes i na nekom raskrcu gdje vidis križ svakih 5 godina tamo mozes popovati koliko ti srce zeli.
ni neces :)
Автоматски споено мислење:

Dobro jutro i pozdrav svima.
Malo sam izcitao forum i imam samo rijeci hvale. Imao bih par pitanja za ove iakusnije forumase , al to cu ostaviti za nekad poslije.
mogao si fakultet da zavrsis umjesto iscitavanja foruma.. :)
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.843
Поени од реакции
3.093
Evo moram da priznam. od ovih naših exyu servera (malo starijih) ima jedan koji nikakako nisam mogao izvadit.
dok se moglo nisam se sjetio i tako je reddevils lista ostala jedina koju nisam nikada uspio naći.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Evo moram da priznam. od ovih naših exyu servera (malo starijih) ima jedan koji nikakako nisam mogao izvadit.
dok se moglo nisam se sjetio i tako je reddevils lista ostala jedina koju nisam nikada uspio naći.
Ja cu ti iskreno rec za tu listu nista posebno isto ko i tvviet meni se nije nesto svidjela,al sam ju tako dugo ganjao bas ona mi falila da bas sve pokrenem u resiveru i uspio sam na kraju.
Tako da nebi ju vise ganjao vidio jesam kakva je i kraj.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom