Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
18 јуни 2022
Мислења
47
Поени од реакции
62
Kako smo svi dobro dosli zadnji put si me tamo na tvom forumu izvredao,da sam dobio na nagradnoj igri listu i izbacio me van sa foruma.A tema bila ono top za mene gdje me rijetki moze prošišat hahaaaa.
A i nije vise neka ne azurira vod bas previse allgames stalker bolja
i
dva brata stalker:angel::angel::angel:
Автоматски споено мислење:

tsp
Il ott global vrhunski stalker to im dijeli
za nagrade
A mozes i arta ak znas
a sta zna govno sta je smrad.. govnetu to mirise :)
Автоматски споено мислење:

Cuj koja je igra, to ti je igra Donacija, to je poznato, mozda sax ima novi nacin prikupljanja donacija
to je igra prikupljanja novih ovaca na forum..
 

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
537
Поени од реакции
325
ima li nekoj novo url od ova 62.182.82.131:8079,probav i so ova ovp5.access.ly:8079,ne saka
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Gledam admini na ovome forumu zbrkata na jajcata brisu poruke gde nisam nikoga uvredijo i prozvao samo napisao pronasli se sa par emotikona o_O Ali zato poruke gde clan vredja drugog clana i naziva pogrdnim imenima moze da stoji danima :neetaka::neetaka:
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
M3u And Xtream :pos::pos:.Ovo je staro i prastaro ,kada se nekada moglo izvlaciti user/pass iz Mac_a :lolzz::lolzz:
Автоматски споено мислење:

a šta to mogu s njim a da nemogu sa url snuperom npr?
čemu to uopće služi?
Nemozes sa ovim nista ,prastari konvertor za user/pass iz Mac_a :pos:
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
j
M3u And Xtream :pos::pos:.Ovo je staro i prastaro ,kada se nekada moglo izvlaciti user/pass iz Mac_a :lolzz::lolzz:
Автоматски споено мислење:


Nemozes sa ovim nista ,prastari konvertor za user/pass iz Mac_a :pos:
Napises u telegramu i izbaci ti te koloverte razne sve puno,to smo mi sa py nekad radili na moderni nacin
 
Член од
18 јуни 2022
Мислења
47
Поени од реакции
62
Gledam admini na ovome forumu zbrkata na jajcata brisu poruke gde nisam nikoga uvredijo i prozvao samo napisao pronasli se sa par emotikona o_O Ali zato poruke gde clan vredja drugog clana i naziva pogrdnim imenima moze da stoji danima :neetaka::neetaka:
nekome ta pogrdna imena lijepo stoje, neko ih je zasluzio, pa ih zato i ne diraju :) a tvoj post je visesmislen... moras u centar
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.464
Gledam admini na ovome forumu zbrkata na jajcata brisu poruke gde nisam nikoga uvredijo i prozvao samo napisao pronasli se sa par emotikona o_O Ali zato poruke gde clan vredja drugog clana i naziva pogrdnim imenima moze da stoji danima :neetaka::neetaka:
Админите на кајгана, а ги има двајца ретко ја посетуваат оваа тема. Модераторот е тој што следи се што се случува тука, а тој гледа низ прсти. Гледа и за тебе низ прсти. Овој акаунт кој сега го користиш ти е втор акаунт на кајгана. На првиот акаунт што го имаше имаш траен бан од темава. На прсти се бројат членовите што заслужиле траен бан, а ти си еден од нив. Ако гледаме по форумските правила многу лесно можеш да добиеш повторно траен бан.
Модераторот не е пристрасен и гледа секој член да ги има исти права. Држи се до темата у нема да има никакви проблеми. Ако форумот кајгана за тебе е збрка на јајца, односно е форум во кој мислиш дека можеш да изнапишеш секакви глупости, тогаш не ти е место тука. Твоите невкусни досетки чувај си ги за себе.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom