Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 септември 2007
Мислења
190
Поени од реакции
49
Zato je naj bolje da ne baras vec sam sebi nadjes i nema potrebe da se ikom pravdas.Bar toliko bi naucio od 2007.
PS
Sad provjerio i lista je jos aktivna samo treba nova adresa.
Pozdrav.
Другарче, ти мене ме направи овде на форумов дека барам листи за да ги делам не знам каде.

Без да ме знаеш споделуваш некои невистини кои не треба така да ги правиш.

Тоа што сум овде од 2007 не значи дека треба се да знам, а не нарочито за иптв. Сега сакав да пробам што е и како е, и затоа побарав тука листа ако некој има.

Тие што се фер ми дадоа и си молчат, ама ти испадна ко кој знае што да си дал па да треба тебе да ти се објаснувам дали е во ред со тоа што ми даде или не.

Ајт поздрав.
 
Член од
9 јуни 2023
Мислења
9
Поени од реакции
7
Да ве замолам да ми пушти некој листа каде во сериите го има South Park :)
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.861
Поени од реакции
3.103
ma nije ni ovaj javni. kažem javni kad se počne prodavati , djeliti. čim ima jako puno ljudi po meni nevrijedi. ja uvjek gledam koje liste se nedjele na forumu i koje su teške za gledati e baš te gledam. ja uvjek kažem nisu meni problem gazde. problem su ovi nezasiti hakeri koji nonstop skeniraju pa nemožeš ni gledat listu kako treba. ovako ide. plate ili dobiju skener , vrte bez prestanka i stavljaju javno.
tako nešto nevrijedi. vrijedi lista kad je ukucam na tv pa nemoram mjenjati godinu dana.a radi super.
 
Член од
11 септември 2023
Мислења
7
Поени од реакции
2
Pozdrav svima.

Da li mozda neko ima eon listu linkova i za druge kanale da posalje? (linkovi kao sto su za n1, idj muzicki kanal)

Hvala unaprijed.
 
Член од
11 септември 2023
Мислења
7
Поени од реакции
2
Pozdrav svima.

Da li mozda neko ima eon listu linkova i za druge kanale da posalje? (linkovi kao sto su za n1, idj muzicki kanal)

Hvala unaprijed.
Ako uopste postoji takva lista, nadam se da ce neko htjeti da je podijeli.
Castim za takvu uslugu.
Автоматски споено мислење:

Da ne zaboravim, ako ima neko dobru nasu listu za mag da ide arhiva neka posalje PM.
Da li se mogu gledati sportski kanali iz australije i novog zelanda (da li neko ima stabilnu listu za te kanale), kao i brazilske sportske kanale?
 
Последно уредено:
Член од
8 мај 2020
Мислења
117
Поени од реакции
126
Poz ima li nekoj novi server od ovoga
http://tv.zaptotv.one:8080
da mi posalje .Fala
-----------------------------
Last Resolved: 2023-09-11
DNS: httptv.zaptotv.one
-----------------------------
Last Resolved: 2023-09-11
DNS: tv.zaptotv.one
-----------------------------

al trenutno ne radi. Juce je nesta mijenjano. Ocito se moraju DNS serveri osvjezit.
 
Член од
30 октомври 2016
Мислења
318
Поени од реакции
398
-----------------------------
Last Resolved: 2023-09-11
DNS: httptv.zaptotv.one
-----------------------------
Last Resolved: 2023-09-11
DNS: tv.zaptotv.one
-----------------------------

al trenutno ne radi. Juce je nesta mijenjano. Ocito se moraju DNS serveri osvjezit.
Neradi odavno,a dobra lista za sporske kanali.Fala JaSale
 

Kajgana Shop

На врв Bottom