Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 јуни 2009
Мислења
187
Поени од реакции
85
Бугарска астра, извор за 185.255.58.14/stalker_portal/c/.
Код:
http://185.255.58.14:50890/stat/
Кој сака може да се скенираат каналите преку SimpleTv.
Ќе бара u&p, кој сака ќе ги добие податоците преку ПП.
Прати ми.Поздрав.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom