Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
372
Поени од реакции
278
drugovi treba mi za ovo https://youtu.be/N_nb0i7PhVU kako da stavim u dictionary da se moze tako skenirat i primjer za server text fajl kako da stavim u taj fajl , molim odgovor na pp

jednom je to stavio sportbili na sajt ako se ko sječa
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
drugovi treba mi za ovo https://youtu.be/N_nb0i7PhVU kako da stavim u dictionary da se moze tako skenirat i primjer za server text fajl kako da stavim u taj fajl , molim odgovor na pp

jednom je to stavio sportbili na sajt ako se ko sječa
Hahaha a vidi se da nemaš pojma o iptv i da si početnik. Odmah da ti kažem dA ovo zaboraviš ali komplet. To davnih godina bila fora sa balkan media. Ovo sto ti pitaš je nemoguće. Mislim moguće je tako skenirati ali naravno bez rezultata
Автоматски споено мислење:

Hahaha a vidi se da nemaš pojma o iptv i da si početnik. Odmah da ti kažem dA ovo zaboraviš ali komplet. To davnih godina bila fora sa balkan media. Ovo sto ti pitaš je nemoguće. Mislim moguće je tako skenirati ali naravno bez rezultata
E da i u COMBO staviš predhodno izvađene user pass i onda može. Jbt tolke godine si tu i postaviš takvo pitanje.? Pa jesi ti šta naučio ili sve ove godine dobivaš na poklon skenere i stišćeš dugme. E svašta. Baš si me nasmijao
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
372
Поени од реакции
278
ja učim a ti več sve znaš , pa bilo bi ljepo od tebe ,kad več znaš kako to ide ,da mi proslediš odgovoriš na pitanje
Автоматски споено мислење:

sta sad ,samo lupetaš kako sve znaš i sam si se sve naučio, a gde je odgovor na moje pitanje , možeš mi prosledit neki tvoj skener koji si napravio , da ja samo dugme stiskam , takvih pametnih kao ti je dosta , a kad nesto zamoliš ove pametne ušutkaju se
dux4
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
ja učim a ti več sve znaš , pa bilo bi ljepo od tebe ,kad več znaš kako to ide ,da mi proslediš odgovoriš na pitanje
Автоматски споено мислење:

sta sad ,samo lupetaš kako sve znaš i sam si se sve naučio, a gde je odgovor na moje pitanje , možeš mi prosledit neki tvoj skener koji si napravio , da ja samo dugme stiskam , takvih pametnih kao ti je dosta , a kad nesto zamoliš ove pametne ušutkaju se
dux4
Koje tvoje pitanje. Pa odgovorio sam ti. Čovjeće. Taj video to nije skeniranje. To je fora. Šta još ti nije jasno
 
Член од
21 август 2023
Мислења
6
Поени од реакции
1
Ако може некој да сподели exyu листа, би ви бил благодарен
 

Kajgana Shop

На врв Bottom