Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 октомври 2016
Мислења
73
Поени од реакции
37
pozdrav gde mogu naci
IPTV Playlist Checker v1.2.4
Автоматски споено мислење:

Hvala puno
 
Член од
4 мај 2020
Мислења
578
Поени од реакции
895
Pozdrav! Jel radi kome dobra zabava preko mac-a? Kod mene ne radi ni na tv-mate-u ni iptv extreme a ni preko pc-a u sahbaz stalker playeru. Ne bi to bilo ništa čudno, da bar učita listu, ali ništa, ne reagira. Ali sa stormom i dalje izvlačim liste. Ako može pomoć/objašnjenje u p.m.
Ps: probao i vpn, ali ništa
Normalno radi na SFVIP playeru...
 
Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
jok, probao, acces denied... ocito nešto krivo radim, ili nisam u toku ako se nešto projenilo zadnjih mjesec-dva
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pozdrav! Jel radi kome dobra zabava preko mac-a? Kod mene ne radi ni na tv-mate-u ni iptv extreme a ni preko pc-a u sahbaz stalker playeru. Ne bi to bilo ništa čudno, da bar učita listu, ali ništa, ne reagira. Ali sa stormom i dalje izvlačim liste. Ako može pomoć/objašnjenje u p.m.
Ps: probao i vpn, ali ništa
Nema objasnjenja radi normalno al se frajeri bahataju pa nema vise info za nista.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
jok, probao, acces denied... ocito nešto krivo radim, ili nisam u toku ako se nešto projenilo zadnjih mjesec-dva
Ако си скенирал блокирана ти е ИП адресата. Инаку наместо /c/ треба да стои нешто друго и тогаш ќе работи.
500.png
 
Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
Ma skeniram preko vpn-a, a1 hrvatska, a moj provider je T-Com, restart kompa i routera ne pomaže...
 
Член од
27 октомври 2016
Мислења
73
Поени од реакции
37
Dal nekom radi
Moja Supernova
Exenet
Dobrazabava
U STB
Ali da nije prerplatnik supernove i Exenet hvala lepo
Автоматски споено мислење:

I u kojoj listi ima Disney Channel SRB sa SRB SUB
 
Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
If you scanned, your IP address is blocked. Otherwise, there should be something else instead of /c/ and then it will work.
Прегледај го приврзокот 340358
If you scanned, your IP address is blocked. Otherwise, there should be something else instead of /c/ and then it will work.
Прегледај го приврзокот 340358
Sad sam tek skužio što si mi uistinu poručio, nisam bio doma nego sam usput na brzinu preletio preko tvojeg posta i slike. Znači umjesto /c/ trebam naći nešto što nije c nego malo više slova.... Fak to je preveliki level za mene, kako to naći?
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Dal nekom radi
Moja Supernova
Exenet
Dobrazabava
U STB
Ali da nije prerplatnik supernove i Exenet hvala lepo
Автоматски споено мислење:

I u kojoj listi ima Disney Channel SRB sa SRB SUB
Автоматски споено мислење:

#EXTINF:0 tvg-id="ext" group-title="Channels",Star Folk 1 HD
#EXTINF:0 tvg-id="ext" group-title="Channels",Star Folk 2 HD
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom