Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
12 август 2020
Мислења
48
Поени од реакции
44
Jel neko zna koju user agent treba ubaciti u neki iptv player (bilo koji) za android, ako sa user agentom koji je ubacen originalno radi jedna lista, a kad ubacim drugi listu sve procita i nema slike.Mislio sam da ako promenim user-agent moze da pomogne.Hvala
ili koji je uobicajeni standardni user-agent u upotrebi.
 
Член од
30 декември 2017
Мислења
184
Поени од реакции
100
ja bih ti prije rekao da je problem u geo bloku.... dosta ih je vezano uz ip rang.....
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.467
Поени од реакции
3.756
Op, cvrc, gevezen zajn, jeste li culi novost ?
Korisnici mts-a, od danas ne mogu "normalno" da koriste iptv liste !
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.467
Поени од реакции
3.756
odlicno dok radi
Автоматски споено мислење:

mozda je bila dezinformacija
 
Последно уредено:
Член од
14 јануари 2013
Мислења
42
Поени од реакции
25
Zdravo,
Dosega koristev livego/datoo lista od AliExpress, a probav i livesino lista od AliExpress, koja bese podobra. Dvete vekje gi nema na AliExpress, a Livego moze da se najde na Alibaba. Ve molam dali nekoj moze da mi preporaca dobra lista?
Odnapred blagodaram.
 
Член од
11 април 2012
Мислења
3.638
Поени од реакции
3.709
Zdravo,
Dosega koristev livego/datoo lista od AliExpress, a probav i livesino lista od AliExpress, koja bese podobra. Dvete vekje gi nema na AliExpress, a Livego moze da se najde na Alibaba. Ve molam dali nekoj moze da mi preporaca dobra lista?
Odnapred blagodaram.
Не знам која цена си ги плаќал овие и како ти се покажале, ама јас добив МАС листа од ExYu IPTV Club истата спие веќе неколку месеци (бесплатно)
Ако бараш м3у листа тоа им е само со плаќање у некој вип клуб што го викаат Али побарај ги прашај ги ќе ти објаснат они
 

Kajgana Shop

На врв Bottom