Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 октомври 2020
Мислења
273
Поени од реакции
396
Sasvim nebitno koja minuta više manje ionako se sazna kraj što je bitno, luc luca ima dobru listu malu ali skromnu i pouzdanu.
Автоматски споено мислење:

Sasvim nebitno koja minuta više manje ionako se sazna kraj što je bitno, luc luca ima dobru listu malu ali skromnu i pouzdanu.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Moja preporuka gazdama panela stavite u videoteku opciju trailera ili najave.
Sad da van slikam kako to finu izgleda
za serije i filmove.Pa 21 stoljece je pogobu.A i vredit ce vam koji euro vise pretplata odmah.Malo maste nije na odmet.
 
Член од
12 август 2020
Мислења
60
Поени од реакции
60
Molim ako neko zna (a na forumu ima puno njih koji znaju i pomazu, hvala svima) kako na android box xiaomi mi box 4s (4k), da prosirim memoriju za aplikacije.Box ima 8GB, od toga malo ostaje za aplikacije.Stavio sam usb 32 GB i formatirao ga i file explorer u boxu ga vidi i cita i kaze da je 32GB, ali ne mogu da instaliram na njega nista, niti da premestim vec instalirane iptv aplikacije na usb memoriju.Usb je formatiran kao 32 fat, kao sto se trazi. Sigurno negde u proceduri gresim, trazio sam na netu ali nisam nasao nista valjano da mi moze pomoci.Ako se tema spamuje molio bih ako moze info na PM, Hvala unapred.
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Molim ako neko zna (a na forumu ima puno njih koji znaju i pomazu, hvala svima) kako na android box xiaomi mi box 4s (4k), da prosirim memoriju za aplikacije.Box ima 8GB, od toga malo ostaje za aplikacije.Stavio sam usb 32 GB i formatirao ga i file explorer u boxu ga vidi i cita i kaze da je 32GB, ali ne mogu da instaliram na njega nista, niti da premestim vec instalirane iptv aplikacije na usb memoriju.Usb je formatiran kao 32 fat, kao sto se trazi. Sigurno negde u proceduri gresim, trazio sam na netu ali nisam nasao nista valjano da mi moze pomoci.Ako se tema spamuje molio bih ako moze info na PM, Hvala unapred.
Umesto usb-a bolje da si stavio micro SD karticu, nju bi android OS ako je root-ovan, a svi Box-ovi obično dolaze root-ovani, video-prepoznao, pa bi aplikacije mogao da instaliraš i na micro karticu.
 

Kuz

Член од
9 април 2017
Мислења
198
Поени од реакции
97
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
ali ja na boxu nemam slot za micro sd
onda optimizuj memorijski prostor ROM-a, briši sve ono što ne koristiš, fotografije i video na usb
a sledeći put dobro se raspitaj šta da kupiš
a inače, kao što je objašnjeno u gornjem tutorijalu, neke aplikacije ne mogu da se prebace na usb ili karticu
za one koje to mogu, koriste se android aplikacije app2sd
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom