Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 јануари 2020
Мислења
389
Поени од реакции
364
Može biti da je i off-topic, ali nije loše znati šta je dozvoljeno a šta ne u IPTV svetu.
Noćna mora tzv. vlasnika IPTV panela-portala nije to što bi mogli potpasti pod slovo zakona, već hakerisanje njihovih nedodirljivih portala.
Mislim da njihovo hvalisanje ovde nije ni umesno, ni korisno!
U Srbiji, Hrvatskoj, za Mekedoniju ne znam, postoji ljudi i tela koji prate ovu tematiku, pa se takvi portali mogu prebrojati na prste, dok u Bosni posao cveta, ili ima veze sa Bosnom ili su gazde iz Bosne, tamo to niko ne nadzire.
I tačno znaš da ima veze sa Bosnom, prvo idu Bosanski kanali, pa Hrvatski, pa svi ostali.
Ništa protiv Bosne, naprotiv, samo malo razmišljanje.
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Može biti da je i off-topic, ali nije loše znati šta je dozvoljeno a šta ne u IPTV svetu.
Noćna mora tzv. vlasnika IPTV panela-portala nije to što bi mogli potpasti pod slovo zakona, već hakerisanje njihovih nedodirljivih portala.
Mislim da njihovo hvalisanje ovde nije ni umesno, ni korisno!
U Srbiji, Hrvatskoj, za Mekedoniju ne znam, postoji ljudi i tela koji prate ovu tematiku, pa se takvi portali mogu prebrojati na prste, dok u Bosni posao cveta, ili ima veze sa Bosnom ili su gazde iz Bosne, tamo to niko ne nadzire.
I tačno znaš da ima veze sa Bosnom, prvo idu Bosanski kanali, pa Hrvatski, pa svi ostali.
Ništa protiv Bosne, naprotiv, samo malo razmišljanje.
Opet pravna pitanja ali ne korisno,primer u Srbiji... dok se tv pretplata naplacuje sa racunom za struju niko nece vijati vlasnike panela.Isto je i sa nama koji se ocesemo o njih i besplatno gledamo.Zato oni menjaju adrese da nas se otresu. Postoje ljudi i tela koji prate ovu tematiku ali se ne reaguje,ceka se momenat.I nije da ih ima da se mogu prebrojati na prste,ima ih samo ti ne znas za njih.
E da,da nije njihovog hvalisanja mi ne bi ni znali za vecinu portala.Tako da je to vrlo korisno.
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Ne, ti kao korisnik koji si kupio uslugu od pirata ne činiš krivično delo, jedino nemaš pravo na nadoknadu štete.
To je isto kao kada bi kupio krivotvorenu novčanicu od 100 evra, jurili bi onoga koji ti je prodao, a ne tebe, jer on stiče dobit a ne ti.
Hmm znaci ja se resim da pustim u promet par stotina primeraka krivotvorenih novcanica i u slucaju da me uhvate kazem da sam kupio od tebe.Nije ni cudo sto nam je pravni sistem u k...c.Jer pretplata kao pretplata ako ne sadrzi nikakav pismeni ugovor i ne uplacuje se ddv znaci nesto ne stima ,ilegalno je a ti si svesan toga.Zato nam je sve otislo u pm.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Zakon inace kaze da to sto ga ne poznajes ne oslobadja te od odgovornosti, tako da...
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
389
Поени од реакции
364
Hmm znaci ja se resim da pustim u promet par stotina primeraka krivotvorenih novcanica i u slucaju da me uhvate kazem da sam kupio od tebe.Nije ni cudo sto nam je pravni sistem u k...c.Jer pretplata kao pretplata ako ne sadrzi nikakav pismeni ugovor i ne uplacuje se ddv znaci nesto ne stima ,ilegalno je a ti si svesan toga.Zato nam je sve otislo u pm.
Ti sad karikiraš, sve suprotno od onoga što sam napisao!
I kod IPTV provajdera imaš one koji rade legalno i potpuno nelegalno - kriju se iza mejla, nelegalna plaćanja, nikakva garancija, reklamacija, itd.
Nemam ja lično ništa protiv takvih, sve dok ne počnu da provociraju i maltretiranju razum onih koji razumeju kako sve to funkcioniše.
Štaviše, oni imaju ozbiljne prihode - 12 evra mesečno za 226 kanala, to nije malo !
Pokušavam da se kod takvih ne grebem, kraduckam od onih legalih, eto ! ;)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Može biti da je i off-topic, ali nije loše znati šta je dozvoljeno a šta ne u IPTV svetu.
Noćna mora tzv. vlasnika IPTV panela-portala nije to što bi mogli potpasti pod slovo zakona, već hakerisanje njihovih nedodirljivih portala.
Mislim da njihovo hvalisanje ovde nije ni umesno, ni korisno!
U Srbiji, Hrvatskoj, za Mekedoniju ne znam, postoji ljudi i tela koji prate ovu tematiku, pa se takvi portali mogu prebrojati na prste, dok u Bosni posao cveta, ili ima veze sa Bosnom ili su gazde iz Bosne, tamo to niko ne nadzire.
I tačno znaš da ima veze sa Bosnom, prvo idu Bosanski kanali, pa Hrvatski, pa svi ostali.
Ništa protiv Bosne, naprotiv, samo malo razmišljanje.
Nije bas da ih u bosni ne kontroliraju,ali su ti sta prodaju malo zatelebani.Radi jednog bosanca je decko odgulio 9 mjeseci u zatvoru iz Preloga hr sta se ovaj reklamirao na sva zvona.Jel vi vidite da se diogen reklamira tako,oni pametno.
Ja podijelim tel nazovem sredim sve unaprijed i evo diogena u tisini.Vec ih 9 preko mene narucilo.
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
389
Поени од реакции
364
Nije bas da ih u bosni ne kontroliraju,ali su ti sta prodaju malo zatelebani.Radi jednog bosanca je decko odgulio 9 mjeseci u zatvoru iz Preloga hr sta se ovaj reklamirao na sva zvona.Jel vi vidite da se diogen reklamira tako,oni pametno.
Ja podijelim tel nazovem sredim sve unaprijed i evo diogena u tisini.Vec ih 9 preko mene narucilo.
Eto, sad je jasno zašto se prepucavaš sa konkurencijom !
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Hmm znaci ja se resim da pustim u promet par stotina primeraka krivotvorenih novcanica i u slucaju da me uhvate kazem da sam kupio od tebe.Nije ni cudo sto nam je pravni sistem u k...c.Jer pretplata kao pretplata ako ne sadrzi nikakav pismeni ugovor i ne uplacuje se ddv znaci nesto ne stima ,ilegalno je a ti si svesan toga.Zato nam je sve otislo u pm.
Ako znas da su krivotvorene i pustis u promet nacinio si krivicno delo,to sto kazes da si kupio od mene ne oslobadja te odgovornosti...
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Ti sad karikiraš, sve suprotno od onoga što sam napisao!
I kod IPTV provajdera imaš one koji rade legalno i potpuno nelegalno - kriju se iza mejla, nelegalna plaćanja, nikakva garancija, reklamacija, itd.
Nemam ja lično ništa protiv takvih, sve dok ne počnu da provociraju i maltretiranju razum onih koji razumeju kako sve to funkcioniše.
Štaviše, oni imaju ozbiljne prihode - 12 evra mesečno za 226 kanala, to nije malo !
Pokušavam da se kod takvih ne grebem, kraduckam od onih legalih, eto ! ;)
Nema veze nisi me razumeo ,zaboravio da zivim u drugoj drzavi i drugi sistem i kao kupac i kao distributer najebu obadvoje.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.024
Citam ;)
UHD....4K..... 8K

Da bi se to gledalo npr 8K treba imati bas dobar net.. dobar Racunar uz to i dobar Tv ;) dovoljno price oko te rezolucije ;)


Kad se vec o tom toliko polemise ajd slikajte kao dokaz da mozete gledat 8K ;) .......
moze i na Tv da se gleda ;)

Pozdrav
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ko si ti covece da kazes da je dovoljno price oko rezolucije, a rezolucija tog filma je "napumpana", nije izvorno tolika
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.024
Nisam ja niko ;) nisi skontao na koji nacin sam se izrazio tj. nisam rekao uslovno dovoljno price da se prestane o tom nego da se dovoljno prica oko rezolucije 8K ... jer... da je po tvom misljenju ja bi napisao dosta price oko tog .... ili na naki drugaciji nacin da se shvati kako si ti shvatio ;) ... a sto se tice "napumpana" pa ajd mi ti slikaj taj napumpani Film ;)

Pozdrav
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.024
Sto se mene tice ja na brzinu isprobam dal na Stb Tablet ili Stb Telefon... ako mi se svidja probam preko Smart Tv Stb da vidim kako izgleda .... mada ono sto nije za javnost ne stavljam javno ....;)

Eno u Album temi preko Tv-a ;) onako samo isprobao...

Pozdrav
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.409
Поени од реакции
2.301
Forum nikad bolje nije funkcionisao - nema upropaštavanja i bjesomučnog objavljivanja lista, nema svađe i vređanja... a opet, toleriše se ćaskanje i kad nije u temi, poneka pametna se da pročitati a i pomogne se onima kojima je to potrebne. Svaka čast Saskon, samo tako nastavi.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom