Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Ja iskreno ne branim i ne štitim naše servere, nego drkave zaštite i sva sranja sa njima da nemam ni sam volje za tim glupostima da se bahćem i opterećujem, jedan do dva servera strana i imam sve što mi treba, a ovi naši pa znam da ih neki štite i znam na koji način jer im preko foruma ukažu na propuste i onda mi koji ne znamo baš sve upadamo u začarani krug toga i ne možemo da upratimo sve, evo ja prvi ne mogu sve da upratim, ali se opet snađem i gledam ono što se može i tako, ali iskreno sve to postaje mukotrpno jer niti vremena niti živaca za sve ovo čast i poštovanje svim starijim ljudima od mene koji su u ovome od početka i koji znaju znanje iskreno divim im se na umeću i znanju.
Bez volje ne ide,da je mukotrpno jeste...ali i motivise naravno ne svakog.To i pravi razliku,ko je ko...
E sad sto se tice... ako imas saznanje ko stiti i na koji nacin gazde i kako im ukazuju na propuste sto ne obelodanis.Ovako ti stitis njih.
I da... pa stariji moraju biti od pocetka u ovome ;) ;)
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Niko ziv od nasih nema 4K program.Ovo sta ima tvviet sk i evrosport to su UHD kanali a ne 4k.A stranci imaju da se zmrsnes u listi na 100 ono kanala.
Postuj nase jeb.. sta je tu je al okrenimo se zapadu.Evo ja i viettv cijenim ne zato sto mi luc luc dao da gledam badava.Ima nekoliko ok kanala.Ja i luc luc se volimo od 2015 godine.Jedino mene nikad ne gasi mogu po cijele dane gledat.
Nije tačno da nisu 4K izvini tu si se malo prešao.Ima ih u EON_u i otud su pokupljeni,razlika je što Eurosport koristi i HDR pa kod tv prijemnika bez takve opcije do puno svjetlije slike.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Nije tačno da nisu 4K izvini tu si se malo prešao.Ima ih u EON_u i otud su pokupljeni,razlika je što Eurosport koristi i HDR pa kod tv prijemnika bez takve opcije do puno svjetlije slike.
Tvviet nema 4k ,eon nisam nikad probao neznam sta ima.Govorim za ove nelegalne nase nema 4k niko.Zna se koja rezulucija je za 4k ovo je UHD
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
diskutabilno je uopste govoriti o 4k strimovima kojih nema na satelitu, kao kanala
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
vremeplov
1.7.2021
Našim korisnicima od 1.jula omogućavamo uživanje u sportskim sadržajima na još jednom kanalu Eurosport 4K.

Pored Sport Klub 4K, Eurosport 4K biće dostupan EON korisnicima od Start paketa na poziciji 132.

Za praćenje 4K kanala potrebno je da korisnik poseduje TV prijemnik koji ima mogućnost emitovanja video sadržaja u 4K rezoluciji i da koristi EON Smart Box, koji je povezan na SBB koaksijalnu mrežu.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pa nego sta je ajde navedi rezoluciju slikaj i postavi rezoluciju ,rekao sam ti da ga uzima sa EON_ a ,pogledaj na netu od SBB_a ili EON_a videt ces da ga takodze imaju u ponudi.
Ma merio mu danas
3840 x 2160 evo to mu a to sta pise i max tv pise FHD a od toga nista papir sve prime 3K mu to dode na vietu i onako postenih 3K
Gledaj arta nije napisao 4K vec je stavio 4k UHD
Автоматски споено мислење:

Ok da ne spamamo sad sa 2k,4k,8k itd...
Samo da napisem za one koji ne prate
1080 je 2k itd.........
Автоматски споено мислење:

Od toliko stranih servera nema potrebe ni lupati glavu za ove naše servere, trošenje vremena i živaca, a stranih servera sa našim programima ima na izvolite.
Zaboravio sam napisat za strane servere treba prepazit imaju sever razliciti broj kanala ako je ful recimo 14000 ima i sa 600 kanala 2000 kanala i tako.Pa da neko ne nade neki server i kaze ne vredi a ono nasao pola kanala nekih bezveze.
 
Последно уредено:
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
A koji serveri imaju najviše 4k kanala?
Na ruskim portalima sam primetijo da imaju baš onako podosta UHD i 4K primer Discovery UHD je nešto fantastično dobra slika ,rumunski također ne zaostadaju mnogo ,filmskih sa ne baš 4k rezolucijom ali kvalitetna slika i par sportskih.Najveca se razlika 4K I UHD primeti na novijim tv uređajima ,sa novijim panelima .
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Na ruskim portalima sam primetijo da imaju baš onako podosta UHD i 4K primer Discovery UHD je nešto fantastično dobra slika ,rumunski također ne zaostadaju mnogo ,filmskih sa ne baš 4k rezolucijom ali kvalitetna slika i par sportskih.Najveca se razlika 4K I UHD primeti na novijim tv uređajima ,sa novijim panelima .
Pa zigi sport 1,2,3,4
I espon 1,2,3,4
Su u 4096 x 2160
Nisu jedini,ja sam na zigi sport gledao snimku liverpula odlicna slika
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Razlika u horizontalnoj rezoluciji je pisljivih 256 pixela, trebas imati bas jebacki tv da se to primjeti.
Ja gledam na mobilnome telefonu ,bacati pare zbog tih 256 pixela ........ ne pada mi na pamet .
Автоматски споено мислење:

#EXTINF:-1,TV Bloomberg (2160p)
#EXTINF:-1,Clarity 4K
#EXTINF:-1,O2Tv Sport
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom