Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 мај 2020
Мислења
576
Поени од реакции
893
"kitchen tv" imaju dvabrata ili ti ottglobal...i nordicon...vipmax...dmtn.tv...
 
Последно уредено:

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.433
Секој нареден пост кој не е во контекст со темата ќе резултира со бан.

Членот не смее да ги уништува темите на форумот со други информации кои не се поврзани со темата, лични муабети и слично. За се' што не е поврзано со темите на форумот, постојат приватните пораки.
Автоматски споено мислење:

Potpisujem ovaj post,i Ja sam mislio tako nesto napisati al sam odustao.Ni ja neznam za koju zemlju je Mac a volio bi to znati.Al' kako ? Kad svi pametuju a niko ne želi pomoći I onda kaze toliko si dugo na forumu da bi trebao znati,a ni iz jednog posta nemozes ništa naučiti...nezelim nikog uvrijediti al tako je...
Ajde sad ko zna kako saznati za koju je zemju mak da napise javno da i mi sto neznamo naučimo...hvala
1 месец отстранет од темата.
Има уште кандидати?
Автоматски споено мислење:

obrisi onda i ovo ako vec brises ako brises moje postove
1 месец отстранет од темата.
 
Последно уредено:
Член од
8 септември 2021
Мислења
28
Поени од реакции
2
Член од
4 мај 2020
Мислења
576
Поени од реакции
893
pozdrav za sve zasto kod nekih listi kanali kasne u real vremenu da li je to normalno
Laicki,
prva ruka i normalna realna brzina-trenutna je sa zemaljskog odasiljaca, sve drugo kasni...
i kabelska i satelitska a o IPTV provajderima da ne govorimo, to ide preko nekoliko ruku, nekoliko servera...i normalno da automatski kasni...
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.118
smart iptv app učitava samo 8 titlova.. Neke liste imaju vise titlova i naši ne može se izaberiti.... Koja app učitava više titlova?.... Za android znam da je to iptv extreme....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom