Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 октомври 2019
Мислења
559
Поени од реакции
1.341
Moj config to ne pokazuje, de molim te kazi neki drugi nacin kako to da proverim
Bez uvrede,ali mi nije jasno da clan ovog foruma od davne 2012 pita takve stvario_O Znaci,malo se zezas:) Ako stvarno ne znas onda nema potrebe objasnjavati.Mozes poslati mac i ja cu provjeriti odakle je.Izvini ali tako je.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.444
Кај некои сервери не е доволен ВПН. Значи ако ви се портефи и интернет провајдерот, впн тука не игра никаква улога.
 
Член од
7 декември 2017
Мислења
132
Поени од реакции
47
zdravo svima. kakonje i sta ima zelim.da vas pozdravim i zelim svako dobro ... treba mi limk jjzni vetar 2 ako.moze neko help ... :))) pozdrav ....
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
nevolim biti grub ni vrijedjati nikog,ali jednom i zauvjek nek se zna,da par ljudi zna oko iptv,svi ostali,koji se prave sada da znaju,su dobili gotovo od tih ljudi,i bude mi zao kada vidim ako covjek nezna naci odakle je mac,ispadne totalni neznalica.99% ljudi nezna to,neznam ni ja,i ne zanima me mac.Covjek kada gleda sta ljudi pisu,ispade ovdje sve zivi programer,a penziju zaradjuju po gradjevini
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
nevolim biti grub ni vrijedjati nikog,ali jednom i zauvjek nek se zna,da par ljudi zna oko iptv,svi ostali,koji se prave sada da znaju,su dobili gotovo od tih ljudi,i bude mi zao kada vidim ako covjek nezna naci odakle je mac,ispadne totalni neznalica.99% ljudi nezna to,neznam ni ja,i ne zanima me mac.Covjek kada gleda sta ljudi pisu,ispade ovdje sve zivi programer,a penziju zaradjuju po gradjevini
Koliko po tvojoj proceni ima tih koji znaju....broj me interesuje ne procenat.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
5 max koji su stekli znanje SVOJIM trudom ,a ovo sve ostalo je dobilo gotovo od tih 5 ljudi i od nekih kojima su tih 5 ljudi dali u povjerenju pa su neki to zloupotrijebili i dijelili dalje i tako se "znanje" naglo prosirilo,pa i na mjesta gdje nije trebalo,haha
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
559
Поени од реакции
1.341
nevolim biti grub ni vrijedjati nikog,ali jednom i zauvjek nek se zna,da par ljudi zna oko iptv,svi ostali,koji se prave sada da znaju,su dobili gotovo od tih ljudi,i bude mi zao kada vidim ako covjek nezna naci odakle je mac,ispadne totalni neznalica.99% ljudi nezna to,neznam ni ja,i ne zanima me mac.Covjek kada gleda sta ljudi pisu,ispade ovdje sve zivi programer,a penziju zaradjuju po gradjevini
Ocigledno imas nesto protiv mene...Jednostavno me stavi na ignorisanje ili zaobidji moje postove.Treba da ti bude zao sto jedan "gradjevinac" zna vise od jednog visoko obrazovanog!
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
konkretno za ovaj mac,mislio sam na tebe,a to da 5 ljudi znanje je steklo svojim radom,to je istina,svi ostali koji sada glume znanje je ustvari kicenje tudjim perjem.Pisao sam zbog toga sto si naveo da je clan dugo a da nije bio sposoban nauciti ovdje na forumu.Eto 6718 stranica ima,i osim slika i hvaljenja pojedinaca nijedan clan koji nezna,nemoze nista naci da bi mu pomoglo da nesto sam nadje,i tako i ovaj clan koji nezna da nadje odakle je mac,ovdje to nemoze naci i cemu cudjenje.Za gradjevince nije uvreda,i sam radim "fizicki"posao,mada nije gradjevina,ali hocu reci da nisu clanovi svi programeri
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
5 max koji su stekli znanje SVOJIM trudom ,a ovo sve ostalo je dobilo gotovo od tih 5 ljudi i od nekih kojima su tih 5 ljudi dali u povjerenju pa su neki to zloupotrijebili i dijelili dalje i tako se "znanje" naglo prosirilo,pa i na mjesta gdje nije trebalo,haha
Da odgovorim posto sam zapoceo,imas pravo na misljenje ali se ne slazem.Nista od nikog nisam dobio sto se znanja tice...slobodno nek se javi neko ako je drugacije.A gledam godinama i pomognem koliko mogu sto se tice listi.Znanje nisam prenosio osim jednoj osobi...moj izbor.Moje misljenje je da ih ima ne bitan je broj ali ih ima...
nije samo 5.
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Da odgovorim posto sam zapoceo,imas pravo na misljenje ali se ne slazem.Nista od nikog nisam dobio sto se znanja tice...slobodno nek se javi neko ako je drugacije.A gledam godinama i pomognem koliko mogu sto se tice listi.Znanje nisam prenosio osim jednoj osobi...moj izbor.Moje misljenje je da ih ima ne bitan je broj ali ih ima...
nije samo 5.
Mozda je covjek mislio na jednog koji ima 5 acounta!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom