Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Jbt sve sam, radiš i pitaš za sitnici u vezi stb kako pokrenut i prave se blesavi..
Znam da gledati vi kojima sam poslao upit.. Zamisli meni koji ništa uništio ni prenio nije sto je dobio..
Znate sta.. Kad skužim kako da pokrenem sad po novom art u stb sve ću stavit javno vama u inat cijeli json file, skupa sa naćinom. Oni makovi idu sporo, oni me nezanimaju a ovi drugi vjerovatno zahtjevaju id ili potpis.. Naći ću ja sam.. Jbt svi nešto pitaju a kad ja pitam ima možda dva čovjeka u cijelom iptv koji se jave.. Zaboli me ionako ne ovisim o vama.. Pa ćete i vi tražit izponova.. Ja vam kažem svi će znati a i sam gazda, ako nevidi ja ću mu javit.. Sve sto sam sam skužio i našao.. Jbt da mi netko uštedi malo vremena.. Ali neeee...
Автоматски споено мислење:

Pitaš za makove stare 5 godina jer si ih zagubio jer mi treba za provjeru... Ništa..

Pitaš za stb... Ništa..
A bitno kad skužiš evo ih.. Kako, kako, pošalji pošalji.. Ma dajj više
Автоматски споено мислење:

Ima jedan koji zaslužuje poštovanje moje i kojem sam ja pomagao prije 5 godina a sad mi se odužio duplo.. Kad god mu se javim odgovori i obrnuto, naućio je stvarno puno.. Svaka mu ćast..
Ime mu neću navesti radi njega ali znat će on..
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Zafrknuo te nisa...
Pitao te jesam za...tesla
Odgovorio mi nisi... i OK :ајнапиво:
Nisam ti odg na treće pitanje.. Napisao sam ti geo blok i sta sad.. Ja bi trebao kuca ti 500 makova da nađem koji treba pa da tebi javim.. Pa kucaj sam jbt.. To svakp znao.. Rekao sam ti geo block.. Pa neda mi se ni za mene kuckat a ne za tebe.. Kucaj to znaš.. Uostalom koji si ti.. Ja prićam za ekipu s kojom se znam preko pet godina..
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Nisam ti odg na treće pitanje.. Napisao sam ti geo blok i sta sad.. Ja bi trebao kuca ti 500 makova da nađem koji treba pa da tebi javim.. Pa kucaj sam jbt.. To svakp znao.. Rekao sam ti geo block.. Pa neda mi se ni za mene kuckat a ne za tebe.. Kucaj to znaš.. Uostalom koji si ti.. Ja prićam za ekipu s kojom se znam preko pet godina..
Ne daj se dux4,sve ti pise u potpisu.Prevari se covek,povuce ga nesto na pogresnu stranu,al nikad nije kasno vratiti se na pravi put.Nisi od juce u ovome,samo dobro promisli i ne srljaj.
 
Член од
24 ноември 2018
Мислења
361
Поени од реакции
223
Ne daj se dux4,sve ti pise u potpisu.Prevari se covek,povuce ga nesto na pogresnu stranu,al nikad nije kasno vratiti se na pravi put.Nisi od juce u ovome,samo dobro promisli i ne srljaj.
Joj kakav je owaj narod ljudi moji... LJUDI KOLEGE POZNANCI NEPOZNANCI.. RAZUMITE BEZ MUKE NEMA NAUKE.. NEMOZE SE SVE KLICK IMA SVE... MORA MALO DA SE GREJE STOLICA.... POZDRAV SVIMA NEMOJ TE SE LJUTITI NA MENE SAMO KAZEM DA IMATE ZA SEBE ZIWI MI I ZDRAVI BILI POZDRAV OD MENE..
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Druze meni je hobi.. Trazim kao nesto neke filmske kanale da prodje vreme a ja sam platio kanale..zato owo mi je sami onako da prodje vreme.. NE ZELIM NIKOG DA VREDJAM... POZDRAV
Tebi,meni, nekima jest hobi kako kažeš , nažalost drugima nije nažalost preraslo je u tešku zavisnost.
 

ovs

Член од
4 јануари 2021
Мислења
290
Поени од реакции
414
Ako ima neko mk kanale na m3u za lazy iptv ili vlc da posanje na pp.
Hvala
 
Член од
7 септември 2008
Мислења
371
Поени од реакции
109
Препорака за сателитски ресивер и каде може да се купат бидејќи се помалку постојат продавници за продажба на сателитска опрема.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom