Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
Pozz... svima molio bih malu pomoć tko zna radi se o m3u listi (user i pass) lista je ogromna htio bih izvući samo grupu ex-yu jer me nezanimaju ostale grupe znam da ima neka caka nemogu se sjetiti kako ide .,
Caka ti je da skineš listu i editiraš je, u Notepad-u, Notepad++, ili još najbolje u nekom programu namijenjenom za te stvari. Imaš ih za pronaći. Npr. ERD M3U Editor je odličan, na žalost sad se plaća, ali ima i za to rješenje ;)
Автоматски споено мислење:

Луѓе на Tizen Smart телевизор има ли некоја апликација за онлајн гледање филмови и серии? Само да не биде Netflix, Amazon Prime, Rakuten... Некоја апликација од која може да вадам нелегално филмови и серии со превод.

И која е најдобра апликација за листа m3u тв канали на Tizen Smart телевизор? Ott player?
Ja ću ti odgovoriti samo na drugo pitanje. Meni je DuplexPlay super, imaš ga u trgovini za skinuti. Probaj ga, imaš 7 dana besplatno a tad se plati 0,99 USD/6mj ili 1,99USD/12 mj. Inače, imaš i Smart IPTV ali njega više nema u trgovini nego ga trebaš skinuti na USB stick i instalirati direktno sa stick-a.
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Opa, izgleda da je Wirac maksimalno zaštitio svog stalkera i flussonike :(
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Pozz... svima molio bih malu pomoć tko zna radi se o m3u listi (user i pass) lista je ogromna htio bih izvući samo grupu ex-yu jer me nezanimaju ostale grupe znam da ima neka caka nemogu se sjetiti kako ide .,
Otvoriš listu u notepadu (ili nekom drugom text. editoru), prekopiraš programe koji te zanimaju u drugi dokument, zatim taj dokument ideš na "save as" i spremiš ga kao .m3u i to je to ;)
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Za koji server govoriš?
Wirac.net
Gračanica
BiH
Автоматски споено мислење:

Otvoriš listu u notepadu (ili nekom drugom text. editoru), prekopiraš programe koji te zanimaju u drugi dokument, zatim taj dokument ideš na "save as" i spremiš ga kao .m3u i to je to ;)
Neće ručno da edituje, hoće da mu neko ili nešto odvoji EXYU kanele od ostalih, gore je napisano da postoji takav program - ERD IPTV M3U Editor, može se naći na netu!
 
Последно уредено:
Член од
28 септември 2019
Мислења
70
Поени од реакции
54
Došla nova igračka : jeeee:


za sada zadovoljan glatko radi iptv extreme apk.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Wirac.net
Gračanica
BiH
Автоматски споено мислење:


Neće ručno da edituje, hoće da mu neko ili nešto odvoji EXYU kanele od ostalih, gore je napisano da postoji takav program - ERD IPTV M3U Editor, može se naći na netu!
Da to napraviš sam u notped++ treba otprilike jedna minita, mozda dvije... Koji ćemi neki drugi program... Svasta
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.119
Ретко кој го гледа овој екс ју сервер освен јас...има епик драма со мк превод:D...

Код:
eonlinebio.com:8000
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Тој е од понов датум односно од април оваа година. Има 170 канали од кои 40 германски.
Прегледај го приврзокот 296280

Сиромашно
Прегледај го приврзокот 296281
Radi na SFVIP, ali neće na STB EMU, Android Stalker Player, Navigatoru, i svim ostalim android plejerima.
Nema previše kanala ali je bio stabilan, flussonic je radio bez tokena, tj. sa bilo kojim tokenom - sve to do prekjuče.
Trajao mi je jednu i po godinu, i sada ćao, idemo dalje.
Wirac-u hvala!
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom