Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Nekoj da mi predlozi player sto prima mac adresi... do sega gledav na SF player ama pocna da mi pokazuva problem ne mi gi otvara programite
stalker player.
Teme na svim iptv forumima su zamrle zato što se manje više sve zna, svi imaju skenere i skeniraju ..neko malo vise zna , neko malo manje pa neko moze neki server vise od nekoga , a neko neki manje od nekoga i to je poenta cijele price.

Teme su bile žive kad je par ljudi znalo, a ostali zijevali , a ovi prvi im davali informacije na kapaljku.
Da nije Sale izbacio taj SF VIP player opste mrtvilo bi bilo i na SF , oko toga se ljudi jos zanimaju i interesantno im je, ostale teme su mrtve odavno,, sedmicno po par postova, na Sultanu pomor servera i macova vec godinama tako da..

Nema se tu šta očekivati , realno znaci nema nista novo, a neke nove sitnije aktuelnosti ako neko i uprati nece ih dijeliti odmah javno sigurno tako da je sasvim normalno da su teme otisle u drugom pravcu i razlog je iskljucivo nemogucnost bilo kakve znacajnije inovativnosti.
Nisu zamrle,iskristalisalo se ko je ko pa je komunikacija malo privatnija.Sf plejer je odlican ali gledalo se i na stalker plejer godinama,..sto se tice sultana nema pomora,minimalne izmene i skoro svi macovi rade. Ne treba ubijati interesovanje ljudima u startu,gleda se isto ko i ranije.Moze se prezentovati i slikama ako treba.
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom