Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Da takodje i Prog Tv za windows ,na njega zaboravio. https://www.progdvb.com/de/main-page/progtv/progtv-win
Jos jedna aplikacija za ubacivanje listi u Smart Televizore https://smarttv.club/

Procedura za ubacivanje
 
Член од
8 ноември 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.032
Go instalirav dobro e sega za sega :)
Автоматски споено мислење:


da windows 10 imam...bas vcera go instalirav do toa e najverojatno
Автоматски споено мислење:


So stalker sega za sega e dobro... kako sto spomna @Senko-Skopje najverojatno e do windows10 deka koristam
Koristim windows 10 vec godinu dana isto tako koristim SFVIP-Player v1.2.0.80 by salezli i nikakvih problema nemam
 
Член од
28 ноември 2017
Мислења
77
Поени од реакции
14
Ja nemogu SF koristiti imam windows 7 32 bit i nepodrzava ali mi ovaj super radi iptv tools ima player za MAC i M#U
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
zato nabavite ovako nesto, kao sto sam ja, pre 2 nedelje ;) :D
Bolje da si si ljubavnicu nabavio i maca prah kupio.Iptv ionako vise nije aktualan bar ne za nas koji smo svoj na svome,ovi gasterbajteri po svijetu njima to jos zanimljivo a mi imamo balkan uzivo ovdje, tako jedino sex dolazi u obzir jebes pinkove.
 
Член од
28 ноември 2017
Мислења
77
Поени од реакции
14
Bolje da si si ljubavnicu nabavio i maca prah kupio.Iptv ionako vise nije aktualan bar ne za nas koji smo svoj na svome,ovi gasterbajteri po svijetu njima to jos zanimljivo a mi imamo balkan uzivo ovdje, tako jedino sex dolazi u obzir jebes pinkove.
Ajde posalji neki panel da nema blokadu a da ima barem 2 ili 3 konekcije naravno da ima i exyu ali neki strani kineski bilo sta na pp pozdrav
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Bolje da si si ljubavnicu nabavio i maca prah kupio.Iptv ionako vise nije aktualan bar ne za nas koji smo svoj na svome,ovi gasterbajteri po svijetu njima to jos zanimljivo a mi imamo balkan uzivo ovdje, tako jedino sex dolazi u obzir jebes pinkove.
posle 60-e, sve manje i manje mislis na ljubavnice ;) :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom