Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
Zadnji skener pola ni hvala nije izustilo.
Turski jedan skenira sve zivo,svaki dobi svoj kod za njega ako ga prosledi nekome stace mu.Uz skener i pleyer ide od autora.
Ko misli slikat, zloupotrebit ugasit ce mu se odmah.Iskljucivo na pm kraljevi neka sanjaju o ovome nece dobit.
Desetorica odabranih dobi.
Pozdrav.
P.S.Kobra za vas napravi vise nego svi kraljevi koji se hvalisaju ovdje,a nemaju pojima.
Ajd da i to probamo. Hvala unaprijed!
Treba mail na na pm?
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Zadnji skener pola ni hvala nije izustilo.
Turski jedan skenira sve zivo,svaki dobi svoj kod za njega ako ga prosledi nekome stace mu.Uz skener i pleyer ide od autora.
Ko misli slikat, zloupotrebit ugasit ce mu se odmah.Iskljucivo na pm kraljevi neka sanjaju o ovome nece dobit.
Desetorica odabranih dobi.
Pozdrav.
P.S.Kobra za vas napravi vise nego svi kraljevi koji se hvalisaju ovdje,a nemaju pojima.
:)
Smajlic nevezano za tebe, iz nekih drugih razloga. :D
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ma kakvi, dozivotni ban,

Tvoje mišljenje je inače ovdje bitno ko juznokorejanca u Pjongjangu. :D Kad si napisao da odlazis za sva vremena s foruma zbog nezadovoljstva sa adminom forum 3 dana nije radio :D

Nisam prije stigao zbog blokade da se i ja oprostim od mornara :(

VELEZ.jpg
 
Последно уредено:
Член од
5 јануари 2019
Мислења
115
Поени од реакции
143
Zadnji skener pola ni hvala nije izustilo.
Turski jedan skenira sve zivo,svaki dobi svoj kod za njega ako ga prosledi nekome stace mu.Uz skener i pleyer ide od autora.
Ko misli slikat, zloupotrebit ugasit ce mu se odmah.Iskljucivo na pm kraljevi neka sanjaju o ovome nece dobit.
Desetorica odabranih dobi.
Pozdrav.
P.S.Kobra za vas napravi vise nego svi kraljevi koji se hvalisaju ovdje,a nemaju pojima.
Čovek od riječi.pa i meni je pomagao!
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Zadnji skener pola ni hvala nije izustilo.
Turski jedan skenira sve zivo,svaki dobi svoj kod za njega ako ga prosledi nekome stace mu.Uz skener i pleyer ide od autora.
Ko misli slikat, zloupotrebit ugasit ce mu se odmah.Iskljucivo na pm kraljevi neka sanjaju o ovome nece dobit.
Desetorica odabranih dobi.
Pozdrav.
P.S.Kobra za vas napravi vise nego svi kraljevi koji se hvalisaju ovdje,a nemaju pojima.
Sta je tebi motiv ? Da kažeš da kraljevi ne znaju ili da podijelis skener?

Pa kraljevima i jeste bio cilj da motiviraju i druge da dijele , bravo za tebe sto pomazes mada bi bilo ljepse da si preskocio neke recenice, ovako ispada da dijelis iz nekog inata i iz nekog razloga isprovociran ;) ja znam iz kojeg ,ti si ili panel ili onaj njegov zet ˝haker˝ :) simptomaticno je da se pojavis svaki put kada njega nema.

I nemoj neupucenim ljudima prodavat muda pod bubrege o nekim space shuttle skenerima, ja sam clan svih turskih najjacih foruma i takav univerzalni skener ne postoji. Imaš kao i ostale koji skeniraju po neki nezasticeni stalker koji ne vrijedi pišljiva boba, a za ono što vrijedi svaki put moras config raditi posebno.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
I nemoj neupucenim ljudima prodavat muda pod bubrege o nekim space shuttle skenerima, ja sam clan svih turskih najjacih foruma i takav univerzalni skener ne postoji. Imaš kao i ostale koji skeniraju po neki nezasticeni stalker koji ne vrijedi pišljiva boba, a za ono što vrijedi svaki put moras config raditi posebno.
Ajd' dobro, cisto radi zapisnika, takav postoji samo jos nije stigao do turaka, bice da ga oni koji ga koriste jos uvijek cuvaju, za divno cudo! :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom