Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
A sta ima to u te zakljucane Drimove sto ti gledas a da nema u iptv listama :rolleyes:
Pa dreamovi ti sluze za nas koji nemozemo naci iptv pa se zadovoljavamo sa njima i lazemo sebe da su dobri,a i mi znamo da je iptv bolje al nemozemo dobacit.Ja cu danas naci bar 5000 dreamboxa bez po muke,al nijedan iptv
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
A sta ima to u te zakljucane Drimove sto ti gledas a da nema u iptv listama :rolleyes:
nadje se i po koji kanal, ali kvalitet je na prvom mestu, a naravno da prvenstveno mislim na gledanje drim lista sa zakljucanih adresa, ne znam da ulazim u panele, ali to znam, zato sam i kralj drimova ;) :D
Автоматски споено мислење:

Pa dreamovi ti sluze za nas koji nemozemo naci iptv pa se zadovoljavamo sa njima i lazemo sebe da su dobri,a i mi znamo da je iptv bolje al nemozemo dobacit.Ja cu danas naci bar 5000 dreamboxa bez po muke,al nijedan iptv
jesi uporan, ali ti nesto ne ide, ko to kaze da ja ne mogu naci iptv liste, (ima ih u drimovima) i jel' lazem ako kazem da su drim strimovi kvalitetniji, i da ne kasne sa prenosom ;)
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
nadje se i po koji kanal, ali kvalitet je na prvom mestu, a naravno da prvenstveno mislim na gledanje drim lista sa zakljucanih adresa, ne znam da ulazim u panele, ali to znam, zato sam i kralj drimova ;) :D
Автоматски споено мислење:


jesi uporan, ali ti nesto ne ide, ko to kaze da ja ne mogu naci iptv liste, (ima ih u drimovima) i jel' lazem ako kazem da su drim strimovi kvalitetniji, i da ne kasne sa prenosom ;)
Sta fali iptv listama ,mnoge imaju i kvaliteta ,koliko si siguran da ne kasni od realnog dogadzaja :rolleyes:.Mislim na te Drimove kao strimove,nisam se doiskazao
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
uporedim ih tako, sto na jednom monitoru gledam satelit, na drugom drim, a na trecem isti taj kanal iz neke iptv liste
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
nadje se i po koji kanal, ali kvalitet je na prvom mestu, a naravno da prvenstveno mislim na gledanje drim lista sa zakljucanih adresa, ne znam da ulazim u panele, ali to znam, zato sam i kralj drimova ;) :D
Автоматски споено мислење:


jesi uporan, ali ti nesto ne ide, ko to kaze da ja ne mogu naci iptv liste, (ima ih u drimovima) i jel' lazem ako kazem da su drim strimovi kvalitetniji, i da ne kasne sa prenosom ;)
Sve to ok,nemam ni ja nista protiv dreamova,trazim ih a ne koristim ih,al sebi uvjek priznam da bi dao sve dreamove svijeta da znam bar malo oko iptv.Nemam ja ceif uci ni u najbolji dream,to me proslo prije mnogo mnogo godina,al ti mozda znas i oko iptv a ceif ti dreamovi...ja to neznam
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Svaki (live)prenos kasni ,neki vise neki manje,sve zavisi ko odakle preuzima link.Hteli ili ne hteli to prifatit iptv napreduje ,sa kvalitetom i sadrzinom, vrlo brzo i to je buducnost .
ja ih poredim sa satelitom, ne znam na koji bih drugi nacin mogao, cak sam nalazio drim strimove, koji su ispred satelitskog prenosa par sekundi, iptv liste su super, ali ako neki kanal (iz njih) sa prenosom kasni i po nekoliko minuta, onda ...... o_O
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Sve to ok,nemam ni ja nista protiv dreamova,trazim ih a ne koristim ih,al sebi uvjek priznam da bi dao sve dreamove svijeta da znam bar malo oko iptv.Nemam ja ceif uci ni u najbolji dream,to me proslo prije mnogo mnogo godina,al ti mozda znas i oko iptv a ceif ti dreamovi...ja to neznam
Dok ne postavis svoj Enigma 2 resiver i jato lnb_a ili motor sve ovo drugo gubi tako rec gust ili uzivanje.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Sve to ok,nemam ni ja nista protiv dreamova,trazim ih a ne koristim ih,al sebi uvjek priznam da bi dao sve dreamove svijeta da znam bar malo oko iptv.Nemam ja ceif uci ni u najbolji dream,to me proslo prije mnogo mnogo godina,al ti mozda znas i oko iptv a ceif ti dreamovi...ja to neznam
ja samo govorim o cinjenicama, ja se ne bavim skeniranjem iptv lista, ali ih zato pronalazim na druge nacine, meni je vazno da imam i satelit i drim i kablovsku i iptv televiziju, razumes ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom