Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Ma glup si dux svaki i gazda panela zna o kojemu je rijec slikas gluposti ok dobro reci ja cu ga izbacit van i nek ide u krasni ku....
Ti znas dsuki da ja ti neću napraviti, bez obzira koliko srao ovaj jadnik gore koji ljeći svoje neke probleme s glavom haha..
To ja malo ovako.. Naravno da mu neću reći... Bas me zaboli sta on misli...
Автоматски споено мислење:

Samo i ti bi mogao malo manje podjebavati..
Автоматски споено мислење:

Nezna.. Ti si glup.. Ulaz radi.. Sad vidio...
Автоматски споено мислење:

Tako i trebas bjezi i pokri se usima, sto ne slikas sad kad te je covjek fino zamolio ????? Nego vidi boga ti pokazao on mrvicu i pomjeze :) :) Sta si pokazao sta ajde konkretno odgovori :jeeee: :jeeee: :jeeee: :jeeee:
[/QUOTE]
Ne slikam sada jer neželim... Slikao sam kad sam želio
Автоматски споено мислење:

De popi malo, smiri se hahaha... Sto si nervozan toliko...
 
Последно уредено:

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973

kikobasic

Harmony of intimacy, uninhibitedness through mutua
Член од
31 јули 2020
Мислења
114
Поени од реакции
89
nisam vidio grupu gdjese vise fale a manje imaju te art te liste itd a kad pitas dati ko posalje sta dati sa 1 konekcijom i to steka steka nefalitese previse odmoritese malo.art usliko pre 3god kadje radio i izbacuje slike i td sve zivi umjetnici
 
Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
može mi neko dati ip domaćih servera koji provjereno rade u stbemu ili još bolje u stalker clientu za kodi, ne trebam mac, samo ip servera i port
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
nisam vidio grupu gdjese vise fale a manje imaju te art te liste itd a kad pitas dati ko posalje sta dati sa 1 konekcijom i to steka steka nefalitese previse odmoritese malo.art usliko pre 3god kadje radio i izbacuje slike i td sve zivi umjetnici
Glupane jedan.. Vidi se vrijeme i epg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom