Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093

Attachments

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
crkni elmu... i sta sada nekužim, jaka stvar.. pa ćovjeće nemaš ništa posebno..
jedina razlika između tebe i istalih je što drugi šute a ti se bahatiš i uništavaš ..
ima se sve.. neko ćuva i podjeli anonimno a netko se preserava
Pa samo prije nekoliko dana si se bunio kad sam djelio liste na pm, cak i javno si napisao da ces da das 100 eura da razotkrijes koji server drzim. Ja sve sto nadzem imam ili posjedujem ne trazim dozvolu od bilo koga da mi govori sta da radim. Eto tako ako mi cejf da puknem 4 liste na kajganu ja ih puknem sam ih trazio sam ih nasao a ne nego treba da pitam tebe i par mudraca ovdje sta da radim.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Da rezimiramo poslednju deceniju balkanskog (exyu) iptv-a !
Kod sultana luda kuca, ko i uvek ! (mozda je tako i najbolje)
Na sf-u sve sami strucnjaci, ali uzivaju samo pojedinci !
Na kajgani se stalno nesto dimi, a sta se u stvari zeli, niko ne zna !
Ovi sto imaju servere oce da zarade, ovi sto bi mufte da gledaju uvek nezadovoljni,
ovi sto ne znaju kako bi da nauce, a ovi sto znaju nece da kazu, pa sad budi pametan !
Ali jedno je sigurno, niko se ne kurci, a kurciti se mora ! Samo slike stavljajte u spojlere ! :pos:
Zato dodjite na pozitive i resite probleme ! Naravno da sam novce za propagandu uzeo, ne pitajte koliko, bili su sirokogrudi ! :D Mozda ce i oazi trebati ovako nesto, samo da se nagodimo ! :jeeee:
A, slobodni strelci gruvaju samo tako ! (y)
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Da rezimiramo poslednju deceniju balkanskog (exyu) iptv-a !
Kod sultana luda kuca, ko i uvek ! (mozda je tako i najbolje)
Na sf-u sve sami strucnjaci, ali uzivaju samo pojedinci !
Na kajgani se stalno nesto dimi, a sta se u stvari zeli, niko ne zna !
Ovi sto imaju servere oce da zarade, ovi sto bi mufte da gledaju uvek nezadovoljni,
ovi sto ne znaju kako bi da nauce, a ovi sto znaju nece da kazu, pa sad budi pametan !
Ali jedno je sigurno, niko se ne kurci, a kurciti se mora ! Samo slike stavljajte u spojlere ! :pos:
Zato dodjite na pozitive i resite probleme ! Naravno da sam novce za propagandu uzeo, ne pitajte koliko, bili su sirokogrudi ! :D Mozda ce i oazi trebati ovako nesto, samo da se nagodimo ! :jeeee:
A, slobodni strelci gruvaju samo tako ! (y)
:angel: :D
Автоматски споено мислење:

Pusti ljude da se zabavljaju spravicama sa SF-a ali nece dugo, sto se tice toga sto si napisao o tome se sanja.
Ovi sa SF da su pametni bi pod kljuc
Автоматски споено мислење:

send tamo listu na pozitivi
A jesi kod nas hahaaa samo da stroj upalim
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
[/QUOTE]
Pa slikan je otvoren ako nisi primjetio, tako izgleda kad je otvoren..

Ma razgulite obojica.. Sad opet kreće tišina.. Ja sam svoje rekao.. Pokazao samo mrvicu
Tako i trebas bjezi i pokri se usima, sto ne slikas sad kad te je covjek fino zamolio ????? Nego vidi boga ti pokazao on mrvicu i pomjeze :) :) Sta si pokazao sta ajde konkretno odgovori :jeeee: :jeeee: :jeeee: :jeeee:
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ja nisam prodavać, nemam svoj.. Imam tuđe..
Автоматски споено мислење:


Pa slikan je otvoren ako nisi primjetio, tako izgleda kad je otvoren..

Ma razgulite obojica.. Sad opet kreće tišina.. Ja sam svoje rekao.. Pokazao samo mrvicu
Ma glup si dux svaki i gazda panela zna o kojemu je rijec slikas gluposti ok dobro reci ja cu ga izbacit van i nek ide u krasni ku....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom