Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
slabo je to, jedan ne radi, a drugi gledas samo ono sto gazda gleda ;)
Автоматски споено мислење:


??
Автоматски споено мислење:

e, sad iz ovih drimova poskidajte liste, i nadjite adresu sa koje ih mozete gledati ;) :D
Sve to nista sta vi to pokusavate to je isto ko da imate volju a ne dize vam se.
Slikovito da vam objasnim isto ko da kroz prozor gledate kako vas komsija dere komsinicu.Evo bio sam jasan tako to sta slikate ne vredi.
Ovo jedino vredi i ovako se gleda a ovo ostalo macku pod rep.
A moze i ovako

 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
@olbih
"Skripta nikom nije data niti će biti.
Scripta pravi listu gotovu tome služi.Skripta je slična OpenBulletu i ovo se ubaci kao kombo i dobije se rezultat kao skeniranje.Vidim da većina nije skontala o čemu se radi ne nasijedajte na gluposti razne.
Niko ništa nije dobio od mene iskulirajte.Sa tim ljudima nemam nikakav kontakt niti mi trebaju u životu niti mi mogu pisat."
pozdravio te @OpenAtv 6.3 :D
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
@olbih
"Skripta nikom nije data niti će biti.
Scripta pravi listu gotovu tome služi.Skripta je slična OpenBulletu i ovo se ubaci kao kombo i dobije se rezultat kao skeniranje.Vidim da većina nije skontala o čemu se radi ne nasijedajte na gluposti razne.
Niko ništa nije dobio od mene iskulirajte.Sa tim ljudima nemam nikakav kontakt niti mi trebaju u životu niti mi mogu pisat."
pozdravio te @OpenAtv 6.3 :D
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

Dosta da na dremu na prekidacu klik naprave i ode slika.Prvo taj ciji je drem mora vrhunsku vezu imat isto ko i ti da se sve to poklopi.Ma C linija je zakon ostalo sve pokusaj gledanja na specifican nacin aj da ne zavaramo narod ovdje,i u pivu stavljamo hren umag.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Dosta da na dremu na prekidacu klik naprave i ode slika.Prvo taj ciji je drem mora vrhunsku vezu imat isto ko i ti da se sve to poklopi.Ma C linija je zakon ostalo sve pokusaj gledanja na specifican nacin aj da ne zavaramo narod ovdje,i u pivu stavljamo hren umag.
debelo gresis za drimove, kako hoces da ti dokazem
Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
debelo gresis za drimove, kako hoces da ti dokazem
Ma znam ja kako to sve ide al ja kad imam C liniju u ruci i gurnem ju unutra ja znam da je to to.Pa mozes ti to sta slikas i preko vlc gledat,,mozes preko smart iptv aplikacije.Ja sam se sa tim godinama zabavljal znas i sam koje godine smo o tome pisali.Bitno da imas nastavke strima za ip je lako mozes klikat pa koji ferca i veza ok gledas
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Ma znam ja kako to sve ide al ja kad imam C liniju u ruci i gurnem ju unutra ja znam da je to to.Pa mozes ti to sta slikas i preko vlc gledat,,mozes preko smart iptv aplikacije.Ja sam se sa tim godinama zabavljal znas i sam koje godine smo o tome pisali.Bitno da imas nastavke strima za ip je lako mozes klikat pa koji ferca i veza ok gledas
ma, svaki kanal radi, kad valja drim,(adresa) na prosecnoj brzini neta (20 i vise Mbps)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Naletis pogodio si a znamo sta taj ima zato i gledas 1,2,3,Cak sa 4 ima mi se kuzimo da ne pisem u detalje
Автоматски споено мислење:

ma, svaki kanal radi, kad valja drim,(adresa) na prosecnoj brzini neta
Ja ti dam svoga i sta ces nista neces ni uc
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
zato ima brdo onih u koje mozes uci, ali bolji su oni u koje ne mozes uci, a sa njih gledas kanale ;)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
vi bezite od drimova, zato sto sa njima ima malo vise posla, ali kad ubodes, ubo si :D
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
zato ima brdo onih u koje mozes uci, ali bolji su oni u koje ne mozes uci, a sa njih gledas kanale ;)
Nit ne trebas ulazit bitno ti nastavak ja nisam nikad ulazio ako sam se htio tako zezat igrat sa njima
Автоматски споено мислење:

vi bezite od drimova, zato sto sa njima ima malo vise posla, ali kad ubodes, ubo si :D
Tu si u pravo zezancija je sa tim nije to ko ovi sta mace ganjaju pa kazu u noci im puca,pa kad pukne odmah im se stucne hahaa
Автоматски споено мислење:

Aj poslao ti jedan na pm
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
nastavke (liste) vremenom kompletiras, posle samo trazis adrese
Tako sve je to ok ti izgleda me oces svim silamo nazad uvuc u to haaha,ok cemo se danas poigrat malo bas me zanima kakva im brzina
Автоматски споено мислење:

Meni je na vanjskom hardu sve to i ja sam si slozio liste za svaki satelit i zna se sta naprijed ide haahaa
 

Kajgana Shop

На врв Bottom