Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Ja sam od nedavno ćlan sf i nitko ništa od vipovaca mi nije prigovorio a niti administracija. Ćak se i ćujem na pm s jednim on će znati koji je a isto je u administraciji... Pročitaš pravila foruma, ako ti pašu ućlaniš se i držiš ih se a ako ti nepašu ne ućlaniš se.. Jednostavno skroz. A uvjek iznesem svoje mišljenje..
I na svakom forumu sam sa svojim nikom.. Uvjek isti
 
Член од
13 јануари 2021
Мислења
167
Поени од реакции
73
Hteo bi zamoliti admina ili moderatora ovde da upozore neke ljude da nepisu svasta na privatne poruke evo pa vidite.
Bind imamo nas forum ostavimo ih razglabali smo tamo i opet sve po starom.Soti bi se trebalo zabranit ulazit.
Na Serbian forum te banuju bez razloga tamo su svakakva bagra sabrala a neznam ovde sto se spominje taj forum jer je smece
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Hteo bi zamoliti admina ili moderatora ovde da upozore neke ljude da nepisu svasta na privatne poruke evo pa vidite.

Na Serbian forum te banuju bez razloga tamo su svakakva bagra sabrala a neznam ovde sto se spominje taj forum jer je smece
Znas sta bi ti sad jedan tamo tj.ovdje napisao,aj na sf pa to tamo napisi ako se osudis hahaaa.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
jebali te svi rusi to ostavi sebi
Автоматски споено мислење:


ako si sklroman dam ti listu al straani je server
ljuti, bas si ljut :D
Автоматски споено мислење:

naravno
Автоматски споено мислење:

@Marko Cepenkov moze li savet, kako da se ponasam, kada mi neko kaze "jebali te svi rusi"
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ja stvarno ne mogu da razumim sta je tu toliko iritantno kad Šota ili bilo ko zalijepi sliku nekog kanala, skenera i slično ?

Pa to može samo smetati onom ko je ljubomoran . Evo šta drugo nek mi napiše neko?

Tjerate čovjeka s foruma koji unese živost na topic i to je činjenica, zezamo se kroz te slike ..sta ko ima , sta nema ,sta je aktuelno u IPTV vodama, jedan drugog motiviramo ..imamo zdravu konkurenciju i to vam smeta ?

Možda je bolje kad se pojavi neko poput onog sinoc koji za 4 godine nije posta objavio , a našao se kritikovati kako mu smetaju slike i kako niko liste ne objavljuje ?

Predlažem da naredne 4 godine onda svi šutimo i kupimo liste sa sajta , samo ne znam ko će ih onda objavljivati .. možda neki sveti zastitnik foruma se pojavi pa bude sve visekonekcijske lijepio , a mi samo da kupimo.. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom