Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 октомври 2019
Мислења
558
Поени од реакции
1.340
Ja stvarno ne mogu da razumim sta je tu toliko iritantno kad Šota ili bilo ko zalijepi sliku nekog kanala, skenera i slično ?

Pa to može samo smetati onom ko je ljubomoran . Evo šta drugo nek mi napiše neko?

Tjerate čovjeka s foruma koji unese živost na topic i to je činjenica, zezamo se kroz te slike ..sta ko ima , sta nema ,sta je aktuelno u IPTV vodama, jedan drugog motiviramo ..imamo zdravu konkurenciju i to vam smeta ?

Možda je bolje kad se pojavi neko poput onog sinoc koji za 4 godine nije posta objavio , a našao se kritikovati kako mu smetaju slike i kako niko liste ne objavljuje ?

Predlažem da naredne 4 godine onda svi šutimo i kupimo liste sa sajta , samo ne znam ko će ih onda objavljivati .. možda neki sveti zastitnik foruma se pojavi pa bude sve visekonekcijske lijepio , a mi samo da kupimo.. :)
Ne skreci sa teme:) Je'l ovo tvoje http://dadoremix.org:xxxx/ :icon_mrgr:
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
informacije radi (ne hvalim se) :D
pazi ovo, nadjem dreambox, a u njemu iptv liste i c linije, kako to
Автоматски споено мислење:

pa, pazi ovo, skeniras udp liste, i nadjes u npr. holandskoj listi, hrvatske i srpske fhd kanale
Автоматски споено мислење:

pa, astre, pa m3u8 liste, sve se to skenira moj @olbih
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
informacije radi (ne hvalim se) :D
pazi ovo, nadjem dreambox, a u njemu iptv liste i c linije, kako to
Автоматски споено мислење:

pa, pazi ovo, skeniras udp liste, i nadjes u npr. holandskoj listi, hrvatske i srpske fhd kanale
Автоматски споено мислење:

pa, astre, pa m3u8 liste, sve se to skenira moj @olbih
pa de me nauci kako da i ja skeniram :)
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
4
Поени од реакции
0
Pozdrav,da li postoji mogucnost ako imam Total TV da ga dijelim u sobu na drugi tv? Al da ne gledam iste kanale
 

Kajgana Shop

На врв Bottom