Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
20 септември 2020
Мислења
49
Поени од реакции
123
A sta imam od ovih 5000 slika na zadnje 300 stranice.
Od javnih lista nemas bas nikakve koristi jer ce stati za par sati. Bolje zatrazi da ti neko posalje na privatni,ima tu par ljudi koji su uvek spremni pomoci. A i sto se tice slika manje vise se slazem mada kada ljudi znaju posao i imaju cime da se pohvale zasto da se to skriva
 
Член од
6 ноември 2016
Мислења
5
Поени од реакции
7
може да ги гледаш :)
и онака имаш само 2 постови,,,а си член од 2016 година)

не подржувам толку многу сликање ,,заради ку**ење
Clan sam ja od 2012 ali sam zaboravio log podatke.mogu ti poslati nik da mi promenis sifru.Znamo se ja i ti dobro.Nije mi jasno ako ne podrzavas zasto dozvoljavas tako nesto.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Clan sam ja od 2012 ali sam zaboravio log podatke.mogu ti poslati nik da mi promenis sifru.Znamo se ja i ti dobro.Nije mi jasno ako ne podrzavas zasto dozvoljavas tako nesto.
неможам да ти сменам пасс,
а јас не знам кој си,,,,,како би знаел некој што има 2 постови
те цитирам,,,да не помислат дека навистина се знаеме)
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
на што да се потсетиме?
Na bitku ;)
не ти се чини дека малку претеруваш?со сликиве без повод?
Ne ;) zato sto svasta nesta se mjenjalo kod bitke pa reko da dodam da raboti ;) iz prostog razloga da se nebi mucili sa pitamjima dal nekom radi bitka? znaci radi ;) ...
Danas na SF coek se muci sa kamiondzije ..... nece u Sf Vip plejeru ... ja mu odgovorio slikovito da radi ...;)

Pozdrav
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Na bitku ;)

Ne ;) zato sto svasta nesta se mjenjalo kod bitke pa reko da dodam da raboti ;) iz prostog razloga da se nebi mucili sa pitamjima dal nekom radi bitka? znaci radi ;) ...
Danas na SF coek se muci sa kamiondzije ..... nece u Sf Vip plejeru ... ja mu odgovorio slikovito da radi ...;)

Pozdrav
ама сигурно не му помогна да му кажиш како работи,,,,само сликовито,со ку***ње му објасни.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
само сликовито,со ку***ње му објасни.
Nema tu kurce*e ... coek je pitao ovako

Njegovo pitanje glasi

pitanje moderatoru

vidi
portal

kamiondzije.xyz:12974/c/
od danas neće na sf vip playeru
stao je odjednom iste postavke ubacim u stalker player radi bez problema
u android apk vaša Advanced player - radi

pitanje - jel moguće da oni na serveru mogu ovome doskočiti pa da su zaobišli sfvip player
ili je možda nužno promijeniti postavke u samom playeru - do sada je radio sa default postavkama

znači skinuo sam par MAC ova
sa svima sve odradi na stalkeru al na SFvip neće

--------------------------------------------'

Sta je tu kurce*e? Znaci ako mu samo kazem kamiondzije rade to moze svako ali ... ako mu slikam i napisem uredno radi to ti je markane dokaz a ne kurce*e

Edit:
Da je u postavkama morao nesta da mjenja ili slicno napisao bi .. nije bilo potrebe jer radi kao sto je i do sad radio.....

Pozdrav
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Последно уредено:
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
ама сите ги знаеме твоите сликарски способности!
кажи му треба сериски број,плус,,и готово,нека го бара
Vidis markane kod nas se sve adekvatnim dokazom odgovori pa i slikovito ... nisam ja jedini koji slikovito nesta dokaze.... od Administrator do obicnog clana .... nikakav serijski Broj i slicno ne treba ... ubacis stalker i mac i to je to .. ocigledno nisi upucen pa tako pises za neke serijske brojeve i slicno ... ne vrijedi da ti objasnjavam nema si vrsku

Pozdtav
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Vidis markane kod nas se sve adekvatnim dokazom odgovori pa i slikovito ... nisam ja jedini koji slikovito nesta dokaze.... od Administrator do obicnog clana .... nikakav serijski Broj i slicno ne treba ... ubacis stalker i mac i to je to .. ocigledno nisi upucen pa tako pises za neke serijske brojeve i slicno ... ne vrijedi da ti objasnjavam nema si vrsku

Pozdtav
често спомнуваш,,код нас код нас
зошто не си седиш таму код вас?долго време те немаше....или малку таму е досадно

за ова мислев,али не битно.....а ти читај што се прича по форумима

MAC Validation: MAC is Validated
MAC Status: MAC is Active
Name ID: 1861
Account ID: 18
xTream Username: KD2vRQpT5k
xTream Password: O0yGm065YV
Box Type: STB
STB Model: MAG250
STB ID: 1861
STBTimezone: Europe/Zurich
Client IP Adress: 77.29.176.20
S/N:122012J010364
 
Член од
6 ноември 2016
Мислења
5
Поени од реакции
7
често спомнуваш,,код нас код нас
зошто не си седиш таму код вас?долго време те немаше....или малку таму е досадно

за ова мислев,али не битно.....а ти читај што се прича по форумима
Nisam neki ljubitelj Serbianforuma ali ocigledno je da se od svih iptv foruma u okolini jedino tamo nesto ozbiljno radi.Sultan je postao groblje mak adresa,ovde prosao 300 strana ,cista pricaonica postalo a oni tamo ljudi bar i rade nesto ozbiljnije.Sote ima na svim forumima i on je preteca iptv neznam zasto uopste se raspravljate.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom