Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
to sam ja @dadoxy skrenuo paznju ;) :D
Автоматски споено мислење:

A vidi @

a vidi @Starbucks1 , sve kralj drimova , a iptv ga fol ne zanima kad tamo server ima :D
e, jbg. provaliste me, ok. kad je vec tako, ima li interesenata za resellere ;)
i to na Alpima, radi boljeg signala :D
 

Attachments

Последно уредено:
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Mi se "intelektualna sirotinja" doduse ne mozemo mjeriti s vama, ali za nase potrebe su dobre i ovakve stvari jbg. Mozda nisu "state of the art" ali....

Прегледај го приврзокот 280558
svidza mi se username ;)
Автоматски споено мислење:

jutro! ima li možda netko cloud listu? hvala, svako dobro
Mislim da ces sada jako tesko dobiti listu za cloud. uveli su playtoken.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Mi se "intelektualna sirotinja" doduse ne mozemo mjeriti s vama, ali za nase potrebe su dobre i ovakve stvari jbg. Mozda nisu "state of the art" ali....

Прегледај го приврзокот 280558
Lako ti je preko SF Vip servera napravit user, aj kao slobodni strijelac :D
Vi i ne smijete objavljivat slike zato sto imate zajednicka autorska prava , a ja objavim server javno koji mi je volja i ugasim visekonekcijsku koju mi je volja, slobodan čovjek koji fura sam sredinom :D
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Znam. To ti je samo da vidis kako izgleda kad uslikas neki post, a on nema blage veze sa ovim sto se ovde ili onde dogada.
To ti radis, hteo sam da ti vratim milo za drago ;), ne valja ti taj deo karaktera.
@saskon otkud tebi pravo da govoris o mom karakteru, ko si ti covece, a imao sam lepo misljenje o tebi
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Poanta cijele price je da niko ne zeli gasiti nista, ljudi postuju neciji trud da zarade novce, jbg, svi plivaju kako znaju i umiju. Niko nema nista protiv reselera, vlasnika panela i slicno, pa da nije njih svi ovi ljudi koji zbog zemljopisnih ili financijskih razloga sebi ne mogu priustiti listu ostali bi "na golu".
Sad jbg, mozda jesu "intelektualno siromasni" ali se uvijek nadje neko ko to popegla, nije to Robin Hud sindrom, cisto nekakva ljudska reakcija, k'o svati dobro, k'o ne svati, opet dobro. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom