Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 октомври 2019
Мислења
561
Поени од реакции
1.350
Zatvarajte ovu kajganu tj ovaj deo ovde nema vrednog posta da bih skinuo nešto od 6173 strane preko 80 % su prepirke i svadje aj u zdravlje i ne vidjamo se više
Iskreno,drug.Tvojih 65 misljenja od 2015-2021 takodje nemaju neku vrijednost,pa se niko ne zali:)
LP
Автоматски споено мислење:

auuu druze ,onda je nesto kod mene oko IP ..3-4 g gledam ovo i sad eto...a bil oje oko interneta zezancije zadnjih par dana ,valjda ce se stabilizirti vremenom
izbaci mi .......Forbidden area, your ip is recorded - Verbotener Bereich, Ihre IP wird aufgezeichnet.

Indikativno je da je tocno u 00:00 al u milisekundu prestalo
To se da rijesiti ali zavisi koji router i ciju uslugu koristis.Naravno,privremeno rjesenje je da sacekas promjenu IP adrese. :)
 
Последно уредено:
Член од
26 октомври 2019
Мислења
561
Поени од реакции
1.350
Ocigledno ne razbiras sto kazav. Na makedonski forum si, ako ne razbiras makedonski nemoj da me citiras.
Ti si mene citirao na moj komentar @laki72 i napisao si "Nitu pak tvoite 57".Ja to razumijem kao "Ni tvojih 57 misljenja nemaju vrijednost" i jos si dodao da sam "inteligentna sirotinja"...Neka me neko ispravi ako grijesim.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Ti si mene citirao na moj komentar @laki72 i napisao si "Nitu pak tvoite 57".Ja to razumijem kao "Ni tvojih 57 misljenja nemaju vrijednost" i jos si dodao da sam "inteligentna sirotinja"...Neka me neko ispravi ako grijesim.
Слушај сега добро. Од тебе и такви како тебе темава е ваква каква што е сега.
Оди си во таа ваша вошлива група од дрско-безобразни имбецили и ослободете не од вашето мудрување.
Немој повеќе никогаш да се појавуваш на кајгана, доста кењавте по темава.

Ова е единствен начин на комуникација со цел да не ослободите од вашите "стручни" мислења.
Овој таканаречен модератор дозволи на сите чесни членови на кајгана да им се качите на глава. Доста е.
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
561
Поени од реакции
1.350
Tata ti je imbecil usljo usljivi.Sta ti mislis da mozes vrijedjat nekoga kao da smo svi balavci ovde?Pokazi jedan post(osim ovog) na kojem sa ja nekoga uvrijedio!!!Ti ces meni govoriti "slusaj sega dobro"!!!Zvaljo!Muda ti ko klikeri kod kuce pa si poceo pomocu tastature prosipati neku silu.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom