Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

antibiotic1

Aquamaniac
Член од
8 септември 2013
Мислења
150
Поени од реакции
70
Дали може некој да ми прати m3u листа, нешто налик на clientportal. Имав една но вчера истече. Ако е можно со повеќе конекции да е, а ако нема таква здравје да има :) Христос се роди :) За многу години
пс. за на тв-то ми треба. LG WebOs
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Ma bio je tu samo pod drugim nickom al se izda lako , glumi Srbijanca pa se zanese , jedan post ekavicom ,a drugi ijekavicom :D
Nije on bezobrazan ,nemoj da ga stalno bicujes , on je samo glup. :LOL:
Traktor mu rastresao mozak i kukove .A ni ova kia sw koju vozi nije bolja od traktora ,isto mu trese.
 
Член од
31 јануари 2020
Мислења
121
Поени од реакции
70
Дали може некој да ми прати m3u листа, нешто налик на clientportal. Имав една но вчера истече. Ако е можно со повеќе конекции да е, а ако нема таква здравје да има :) Христос се роди :) За многу години
пс. за на тв-то ми треба. LG WebOs
Imas pm
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
U jednoj sobi je mrak,
Na prozoru mjesec ne gori.
I hladan prolazi zrak,
Tišina, nitko ne zbori.

Tu nitko kucati neće,
Vrata će ostati hladna.
I ovo blaženo veče,
Djeca će ostati gladna.

Al' vaša bol i moja je,
Za moj stol, dođite.
Ništa na svijetu nema ružno,
K'o dijete tužno...

Ja korak sam tek sitan,
Al' korak jako bitan,
Da dječiji osmjeh k'o sunce nas grije,
Pustimo dijete da se smije.
Nek' igra im životom vlada,
Ovdje i sada!

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
Nije on bezobrazan ,nemoj da ga stalno bicujes , on je samo glup. :LOL:
Traktor mu rastresao mozak i kukove .A ni ova kia sw koju vozi nije bolja od traktora ,isto mu trese.
vidiš Marko čovjek slavi Božić i vrijeđa nadam se da se nitko neće spustit na tu najnižu razinu života na grani , dali je to po tebi za ban ili ne ja neznam , ali to govori o tom starom iskusnom čovjeku sve...
 
Член од
8 октомври 2020
Мислења
15
Поени од реакции
8
Sta ovo ti mudrujes ? Usro si se kad sam te pitao kako se dobija poziv u iptv pozitive da te mjesec dana nije bilo tu :D
Htio sam ti ubacit na forum jedno 120 -130 visekonekcijskih , ove sto sam danas lijepio TV Viete, Artove, Nettv pluseve , a i šapnut ti koji server jak novi kao što sam imao običaj ;)
pozdrav za Dadoxy ako moze jedna ta visekoneciska lista
 
Член од
18 јуни 2020
Мислења
49
Поени од реакции
20
Pozdrav..ali ima kdo večkonekcijsko listo za Slovenijo...še nikoli nisem videl več kot maxcon=1
lp.
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
vidiš Marko čovjek slavi Božić i vrijeđa nadam se da se nitko neće spustit na tu najnižu razinu života na grani , dali je to po tebi za ban ili ne ja neznam , ali to govori o tom starom iskusnom čovjeku sve...
Ovo ti je drugi nalog.Koliko ih jos imas.
Nevredjam te samo konstatujem.
Tuzibaba u dusi ,takav ti je gen nemozes da pobegnes od njega.
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Veoma često se pitam zašto se ljudi ne mogu opustiti i uživati, prvo u životu, a zatim u hobiju i stvarima koje vole i kojima se vesele. Ponekad se neko neslano našali, ponekad se zdravo našali, ponekad ljudi razumno repliciraju. Nekad to nema veze sa životom... Ali nema potrebe međusobno se vrijeđati i mjeriti čiji je duži... Ovdje smo svi (uglavnom) zbog toga što nam je IPTV hobi. Shvatam ja da postoji prošlost između nekih ljudi ali to nije razlog da se međusobno svađaju čim uhvate priliku... I sam sam u VIP na većini foruma i slažem se sa svima. Ljudski i drugarski odnos je najbitniji. Nesuglasice se rješavaju razgovorom, bez sujete. A sujeta je najveći problem ljudi na ovim prostorima i košta nas sve puno u životu...
Uživajte u praznicima, uživajte u životu... Previše je kratak da bi ga trošili na gluposti. Uživajte u činjenici da imate krov nad glavom, jer neki ljudi evo desetak i više dana ga uopšte nemaju....

Veliki pozdrav svima!!!
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Ovo ti je drugi nalog.Koliko ih jos imas.
Nevredjam te samo konstatujem.
Tuzibaba u dusi ,takav ti je gen nemozes da pobegnes od njega.
Zar ima i toga? A mene Vampir svojevremeno banirao zbog "duplog accounta" koji to nije bio, samo se kolega prijavio sa moga računala sa svojim u/p. Obojici istovremeno trajni ban..Jbga, sad ne znam s kim sam dobar, sa @panelrazarac ili @fukavac :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom