Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
cek ako dobro kontam taj tajlandjanin je gotova platforma.... moj zelandjanin, nije gotova, vec sam moram kojesta da mu ispisujem..ali broj mogucnosti je neogranicen....
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Znaci, sa jedne drim adrese, mogu se gledati Italijani, Poljaci, Austrijanci, Nemci, Finci, Madjari, Rumuni, Svajcarci, Svedjani, Cesi, Slovaci, Holandjani, Danci, Norvezani, Spanci .... o kvalitetu da ne govorim
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
372
Поени од реакции
278
ima li ko neki dobar mac sa xxx sadrzajem da mi salje i još jedna molba ako ko ima hrvatske total nastavke svih kanala u ponudi , mislim na ovo ispod
Sport Klub 1 Srbija HD (Se) 1:0:1:1165:9CA4:16E:A00000:0:0:0: (11221 H, Total TV)
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
cek ako dobro kontam taj tajlandjanin je gotova platforma.... moj zelandjanin, nije gotova, vec sam moram kojesta da mu ispisujem..ali broj mogucnosti je neogranicen....
Jasta je vec gotova , ovaj moj ide na touch i ima glasovno biranje servera , al samo na tajlandskom radi glasovno, to mu je mana ... ja probam glasovno recimo izgovorit na tom tajlandskom portal geni , a on mi nadje tv viet :D
Автоматски споено мислење:

Znaci, sa jedne drim adrese, mogu se gledati Italijani, Poljaci, Austrijanci, Nemci, Finci, Madjari, Rumuni, Svajcarci, Svedjani, Cesi, Slovaci, Holandjani, Danci, Norvezani, Spanci .... o kvalitetu da ne govorim
Daj nam jedan češki zalijepi da se sjetim Zaostroga majku mu :D
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Jasta je vec gotova , ovaj moj ide na touch i ima glasovno biranje servera , al samo na tajlandskom radi glasovno, to mu je mana ... ja probam glasovno recimo izgovorit na tom tajlandskom portal geni , a on mi nadje tv viet :D
Автоматски споено мислење:


Daj nam jedan češki zalijepi da se sjetim Zaostroga majku mu :D
kako je glup, jbt. :D ne mogu da verujem
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
Jasta je vec gotova , ovaj moj ide na touch i ima glasovno biranje servera , al samo na tajlandskom radi glasovno, to mu je mana ... ja probam glasovno recimo izgovorit na tom tajlandskom portal geni , a on mi nadje tv viet :D
Автоматски споено мислење:


Daj nam jedan češki zalijepi da se sjetim Zaostroga majku mu :D
e jedino je tu napredniji, ovaj zelandjanin kaze tek sledeci mesec ce ubaciti glasovno biranje komandi.. napomenuo sam mu bas to, da ga dobro podesi, da ne brka jezike...
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
559
Поени од реакции
1.341
Zasto ne kazete ljudima da je to,ustvari,skener koji je "panelrazarac" dijelio?!
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
taj je javno dostupan svuda okolo... ko hoce lako ga nadje... ovde se radi o necemu drugacijem skroz....
Автоматски споено мислење:

taj je javno dostupan svuda okolo... ko hoce lako ga nadje... ovde se radi o necemu drugacijem skroz....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom