Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
28 септември 2018
Мислења
84
Поени од реакции
77
Moram da priznam da si veoma inteligentan.
Kako mozes da kritikujes vipovce kad si ti taj koji iznosi sve iz vipa. Imas srece sto je Boki mek, ako se ja pitam odavno bi ti leteo iz vipa.
Ko je i sta je otkrio slikama t.j to novo skeniranje koje pominjes.
Slobodno opet postavi losmijev skener, onaj koji skenira sve.
Kako te nije stid da se uopste pojavis.
Ko je delio iz vipa.Dobro si reko mek.Da se tebe pita .Da ja tebe pitam koliko su tvoji prsti u svemu ovome.Fucka se meni samo pokrij si usi
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Capture.JPG
Автоматски споено мислење:

e, sad tako iz svake evropske drzave po listu ;) :D
ma lako je to,nije zezanje,na hiljade dreamboxa skrivenih cu danas naci sa listama,ali moj net od 6mb ne podnosi to,znas da je lako izvuci iz dreamboxa komplet listu,komande za dream imam godinama.Samo da ukinu iptv pa da ja i ti budemo kraljevi i da nam se uvlace
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Прегледај го приврзокот 279497
Автоматски споено мислење:


ma lako je to,nije zezanje,na hiljade dreamboxa skrivenih cu danas naci sa listama,ali moj net od 6mb ne podnosi to,znas da je lako izvuci iz dreamboxa komplet listu,komande za dream imam godinama.Samo da ukinu iptv pa da ja i ti budemo kraljevi i da nam se uvlace
vazi, samo jos da okacis po koju sliku drim lista, ;) (y) i da znas, ja sam vec DREAM KING
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.220
Поени од реакции
5.442
Ko je delio iz vipa.Dobro si reko mek.Da se tebe pita .Da ja tebe pitam koliko su tvoji prsti u svemu ovome.Fucka se meni samo pokrij si usi
Aj molim te ne lupetaj gluposti. Ti si taj koji je objavio ovde losmijev skener, a napad je najbolja odbrana.
Izdaje te nacin na koji pises, iza tacke ne ostavis razmak. Po nacionalnosti si hrvat. Sve mislim da neces docekati novu godinu u sf vip.
 
Член од
28 септември 2018
Мислења
84
Поени од реакции
77
Aj molim te ne lupetaj gluposti. Ti si taj koji je objavio ovde losmijev skener, a napad je najbolja odbrana.
Izdaje te nacin na koji pises, iza tacke ne ostavis razmak. Po nacionalnosti si hrvat. Sve mislim da neces docekati novu godinu u sf vip.
Zajeb nit sam hrvat nit zivim u hr. Letim ja letis i ti i jos jedan .Ja govorim istinu.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom