Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.433
Citam i opet jedna te ista ekipa rastura sve javno.Upravo sta je Boki nedugo sapnuo,nasi pojedinci sa vip sekcije to ljepo sa slikama razloze.Upravo ste saznali za novo skeniranje.Pozdrav svima Sretna Nova Godina.
Moram da priznam da si veoma inteligentan.
Kako mozes da kritikujes vipovce kad si ti taj koji iznosi sve iz vipa. Imas srece sto je Boki mek, ako se ja pitam odavno bi ti leteo iz vipa.
Ko je i sta je otkrio slikama t.j to novo skeniranje koje pominjes.
Slobodno opet postavi losmijev skener, onaj koji skenira sve.
Kako te nije stid da se uopste pojavis.
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
opet nasi, vasi, mi smo najbolji, mi smo najpametniji, mi znamo ovo, vi ne znate ono, vi ste to dobili od nas pa objavili, znaci negde curi, zato cemo mi ovo, a vi cete ono...... sere mi se od svih vas,
to je grupnjak, a ima i pojedinacno - ja mogu ovo, ti nemozes ono, ja imam ovo, ti nemas ono.... jbt, dokle vise,
sta je to u pitanju, prestiz, slava, novac.... recite vise da znamo, ili bolesne glave,
mislim da je ovo zadnje :D
Автоматски споено мислење:

a, znate li ko je najveci i najbolji - onaj koji nekome nesto objasni i pokaze, a takvih ovde nema (jer se pokazuje i objasnjava samo ono zastarelo i prevazidjeno, i to vrlo retko) znaci ..... :kuracc:
Joj burmane, ne opterecuj se sa svacime, mislit ce neko kao da si ljubomoran na one koji to rade. Pusti i uzivaj, pozz
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Koji su uvjeti da postaneš član Vip-a?
Moram da priznam da si veoma inteligentan.
Kako mozes da kritikujes vipovce kad si ti taj koji iznosi sve iz vipa. Imas srece sto je Boki mek, ako se ja pitam odavno bi ti leteo iz vipa.
Ko je i sta je otkrio slikama t.j to novo skeniranje koje pominjes.
Slobodno opet postavi losmijev skener, onaj koji skenira sve.
Kako te nije stid da se uopste pojavis.
Koji su uvjeti da postaneš član Vip-a?
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Joj burmane, ne opterecuj se sa svacime, mislit ce neko kao da si ljubomoran na one koji to rade. Pusti i uzivaj, pozz
ljubomoran na sta - ludu glavu - hehehehee,
aj da ponovim, pretplatnik sam SBB kablovske, sa sve EON TV, imam satelitsku antenu sa motorom i dobrih c linija ponesto, IPTV mi sluzi k'o razonoda, i tu se pomalo snalazim, a o drimovima sta reci, nego da sam kralj, car i prvak u skoku u dalj ;) :D zvali su me DRIM KING
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
ljubomoran na sta - ludu glavu - hehehehee
aj da ponovim, pretplatnik sam SBB kablovske, sa sve EON TV, imam satelitsku antenu sa motorom i dobrih c linija ponesto, IPTV mi sluzi ko razonoda, i tu se pomalo snalazim a o drimovima sta reci, nego da sam kralj, car i prvak u skoku u dalj ;) :D
Nemoj tako,pa i ja sam kralj u dreamboxima,na hiljade linija i dreamboxa dnevno mogu naci:),pa ja dream imam jos od gboxa i prvih c linija:)
Автоматски споено мислење:

ljubomoran na sta - ludu glavu - hehehehee
aj da ponovim, pretplatnik sam SBB kablovske, sa sve EON TV, imam satelitsku antenu sa motorom i dobrih c linija ponesto, IPTV mi sluzi ko razonoda, i tu se pomalo snalazim a o drimovima sta reci, nego da sam kralj, car i prvak u skoku u dalj ;) :D
Nemoj tako,pa i ja sam kralj u dreamboxima,na hiljade linija i dreamboxa dnevno mogu naci:),pa ja dream imam jos od gboxa i prvih c linija:)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Nemoj tako,pa i ja sam kralj u dreamboxima,na hiljade linija i dreamboxa dnevno mogu naci:),pa ja dream imam jos od gboxa i prvih c linija:)
Автоматски споено мислење:


Nemoj tako,pa i ja sam kralj u dreamboxima,na hiljade linija i dreamboxa dnevno mogu naci:),pa ja dream imam jos od gboxa i prvih c linija:)
tooooo, fight, :D ajde okaci slike drim strimova koje gledas, ;) i prepusticu ti tron
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
ma ne gledam dreamove jer nemam toliko brz net,iskreno,a bez zezanja hiljadu linija mogu naci i izvlaciti iz dreamova skrivenih i servera,i koliko sam primijetio total ne radi stabilno ama bas ni sa jednom linijom
 

Kajgana Shop

На врв Bottom