Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
3 јануари 2015
Мислења
57
Поени од реакции
22
@Panchokok
mozes dagi stavis i ostanatite radia na bubamara
bubamara--Rock,YU Evegrin,YU Pop Rock,MK Pop Rock,Dance,Boemi,Gold,Love, i Cafe Blagodarim!
 

dragan100

Dragan100
Член од
1 март 2017
Мислења
35
Поени од реакции
20
http://iptvcas.live:8080/get.php?username=hVpUAxFKjz&password=PkxqG7R3X1&type=m3u_plus&output=ts
Здраво, ќе може ли мала помош, имам philips smart tv, на него има sstb и ssiptv апликации, има ли можност на нив да се гледаат тв? На stb-то има 3 или 4 канали и незнам како и дали може да се стави некоја листа...исто и на ssiptv може ли да се стават листи? Ако може и ако некој има некоја вишок листа нека прати....фала ви
 
Член од
27 февруари 2015
Мислења
72
Поени од реакции
103
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Dvojica nek mi se jave koji oce da gledaju u miru narednih godine na smart tv listu..Garantiram da ce godinama bit mirni.Ajmo dvojica ozbiljnih nek mi se jave
vrhunska lista,danas sam dobre volje pa da pocastim dvojicu:D.Padobranci otpadaju u startu.
Jedna poslana cekam odgovor od drugog dal saljem il ne :)
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Dvojica nek mi se jave koji oce da gledaju u miru narednih godine na smart tv listu..Garantiram da ce godinama bit mirni.Ajmo dvojica ozbiljnih nek mi se jave
vrhunska lista,danas sam dobre volje pa da pocastim dvojicu:D.Padobranci otpadaju u startu.
Jbg, ja u knjizici imam upisano 166 skokova padobranom, znaci otpadam u startu! :D :D :(
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Jbg, ja u knjizici imam upisano 166 skokova padobranom, znaci otpadam u startu! :D :D :(
Za tebe gajba pive i to ozusko i domace kobasice to ce ti bolje doc stace ti pink :pijanco: :D :D
Автоматски споено мислење:

Izgleda da se ima sta gledat kad nema navale za najbolu listu na ovim prostorima hahaah,
:aplauz:
Автоматски споено мислење:

Evo 4 cemo podijelit kako izgleda nemojte se vise javljat osim ovih kojima jos nije slozeno a culi smo se :) :angel:
 
Последно уредено:
Член од
7 јуни 2011
Мислења
143
Поени од реакции
56
Dvojica nek mi se jave koji oce da gledaju u miru narednih godine na smart tv listu..Garantiram da ce godinama bit mirni.Ajmo dvojica ozbiljnih nek mi se jave
vrhunska lista,danas sam dobre volje pa da pocastim dvojicu:D.Padobranci otpadaju u startu.
Jedna poslana cekam odgovor od drugog dal saljem il ne :)
hvala ti na listu radi extra

Sent from my A5_Pro using Tapatalk
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
Za tebe gajba pive i to ozusko i domace kobasice to ce ti bolje doc stace ti pink :pijanco: :D :D
Автоматски споено мислење:

Izgleda da se ima sta gledat kad nema navale za najbolu listu na ovim prostorima hahaah,
:aplauz:
Автоматски споено мислење:

Evo 4 cemo podijelit kako izgleda nemojte se vise javljat osim ovih kojima jos nije slozeno a culi smo se :) :angel:


preporučam se s :pijani:štovanjem za pola sata sam kod tebe i to stopom ako treba
 

Kajgana Shop

На врв Bottom