Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
U požaru koji je buknuo,izgubili smo sve
Staru garderobu i fotoalbume.
Ostaci bicikla,kauč i deka
Prošlost što više na nas ne čeka.

Od prošlog života,zatvoreni ormari,
Ja sebi rekoh,to tek su stvari.
Tko za tim žali,taj nema sreće
Volio nije i voljeti neće.

I sad kad vidim izbliza
Sve što je ostalo iza
Meni je žao
San nam je pao,
Propalo je sve
I nema te.

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
Nisam Slovenac, ali tast mi je poluslovenac i javljam se za tasta!
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
nikad nije bila dobra ta lista iskreno to je meni najlošija lista gazda je smeće i opet gledamo bez problema ( ja svoju poklonio ) , dok vidim onog pauka ili kaj već ono je u kutu sere mi se od te liste zato ju ni ne gledam
Gle meni je jasno zašto je tamo pauk ili bilo šta... Lista nekoći i radi super e sada epg, istina da nema ali staviš vanjski i radi.. Meni je najbitnije kod liste da je stabilna, da nekoći... Možda je malo neuredna sto bi se reklo ali još uvjek među prvih 5 domaćih po stabilnosti.. Evo npr ja neki dan gledam tvvijet i poćne štekati, prebacim na bitku isti kanal radi bez problema... Kad nešto ocjenjujemo treba biti realan...
 
Член од
8 мај 2020
Мислења
116
Поени од реакции
126
Koliko sam ja uspio pohvatat konce, ionako je pola servera povezato u biti. Ja tebi te programe, ti meni te i tako u krug po citavom svetu. Na kraju imas mozda 20% servera da je to to, da su samostalni ocito :)
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
Gle meni je jasno zašto je tamo pauk ili bilo šta... Lista nekoći i radi super e sada epg, istina da nema ali staviš vanjski i radi.. Meni je najbitnije kod liste da je stabilna, da nekoći... Možda je malo neuredna sto bi se reklo ali još uvjek među prvih 5 domaćih po stabilnosti.. Evo npr ja neki dan gledam tvvijet i poćne štekati, prebacim na bitku isti kanal radi bez problema... Kad nešto ocjenjujemo treba biti realan...
zašto ti misliš da nisam realan ,,, to je moje mišljenje o toj listi od prvog dana naravno da lista se može popravit , ali ova meni nije nikako sjela ,a listi ima koliko hoćeš pa si možeš složit po svom guštu kaj hoćeš ..,a što se tiče domaćih listi jedan moj prijatelj ih skuplja pa ih ima oko 70 tako da je velika konkurencija i svako ima svoj prioritet kod slaganja mene recimo boli k....c za epg naravno da je najbitnija stabilnost što se tiče tvviet to je po meni najbolja lista ,a zašto je kočila pitaj lucluca možda on zna
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Gle meni je jasno zašto je tamo pauk ili bilo šta... Lista nekoći i radi super e sada epg, istina da nema ali staviš vanjski i radi.. Meni je najbitnije kod liste da je stabilna, da nekoći... Možda je malo neuredna sto bi se reklo ali još uvjek među prvih 5 domaćih po stabilnosti.. Evo npr ja neki dan gledam tvvijet i poćne štekati, prebacim na bitku isti kanal radi bez problema... Kad nešto ocjenjujemo treba biti realan...
Slažem se što se stabilnosti tiče, osobito sada kad više nije tako lako dostupna, ali ubija ta neurednost i odsutnost epg-a. Ne znam tko je gazda, ali i za njega bi bilo dobro da se malo potrudi.. ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom