Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 ноември 2013
Мислења
248
Поени од реакции
878
Pa nije lose nista ,bice jos bolje kod nas ,ali nikako ljudi da pogledaju svoje dvoriste.Dopisao sam jos malo u proslom postu i tu je sve jasno sta i kako i zbog cega.
Ja sam zadovoljan i vecina oko mene ,ima problema ali se ide na bolje polako.
Автоматски споено мислење:

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.162
Поени од реакции
3.522
ne u tom smjeru ici razgovor nije takmicenje ciji je veci ,napisao sam ti da radim u EU ,znaci ne HR i imam VSS ,magistar sam radim u uredu kao project buyer u velikoj svjetskoj firmi imam 3500 eura bruto tj oko 2700 eura neto imam 30 g staza,tocno pola radnika na katu ima jos vecu placu od mene.Kruske i jabuke necemo mijesati.
sorry, mislio sam da radis u Hrvatskoj

ne u tom smjeru ici razgovor nije takmicenje ciji je veci ,napisao sam ti da radim u EU ,znaci ne HR i imam VSS ,magistar sam radim u uredu kao project buyer u velikoj svjetskoj firmi imam 3500 eura bruto tj oko 2700 eura neto imam 30 g staza,tocno pola radnika na katu ima jos vecu placu od mene.Kruske i jabuke necemo mijesati.
cerka mi je master ekonomista, i radi u Novom Sadu, u jednoj privatnoj firmi za 1000e - samo radi poredjenja ;)
ovi sa sss po 1000e, a ona 2000e i nema potrebe nigde da se ide

sin mi ekonomista - radi kao terenski komercijalista i tuce po 1000 e (srecom skroman, pa mu dosta) :)

Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.041
Поени од реакции
3.387
Ja radim u HR i meni je neto oko 3100 eur ok ja sam sam sebi poslodavac ali i kod nas ima dosta sa 600 eur i manje neki razlike su velike ali ide na bolje bar je islo do ovog sranja sa koronom sad kako ce ko ce ga znat

Член од
29 октомври 2019
Мислења
63
Поени од реакции
48
Dolazi Jozo Kurcic bez maske u apoteku i traži viagru.
A apotekarica će njemu oduševljeno: “Napokon jedan koji j..e!”

Член од
12 декември 2018
Мислења
130
Поени од реакции
139
sorry, mislio sam da radis u Hrvatskoj

cerka mi je master ekonomista, i radi u Novom Sadu, u jednoj privatnoj firmi za 1000e - samo radi poredjenja ;)
ovi sa sss po 1000e, a ona 2000e i nema potrebe nigde da se ide

sin mi ekonomista - radi kao terenski komercijalista i tuce po 1000 e (srecom skroman, pa mu dosta) :)
Naravno ,kad bi muz i zena u HR recimo imali 3000 eura prihode ,naravno da ne treba ic od kuce,samo ja imam drugi problem, ja sam vise od 40 godina vani.Tako da je meni odlazak u HR u goste a kuca u EU daleko tisucama km.

Член од
5 март 2017
Мислења
107
Поени од реакции
41
Ti si manjinski slučaji nemoze se porediti prosek 500€. Do 500-1000€ iliti 60.000-120.000 rsd radnik u privatnoj firmi, u drzavne se sve teže ulazi ima još da guli. Jedino ako ne radi 12 sati prekovremeno + 8 standardnih.

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.162
Поени од реакции
3.522
nisam nesto zadovoljan ovom sahbaz cetvorkom, bolji su mi 2 i 3 ;)

dobijam i ovo obavestenje kada izlazim iz njega

Attachments

Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom