Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
18 септември 2018
Мислења
12
Поени од реакции
3
 
Последно уредено од модератор:
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
ne u tom smjeru ici razgovor nije takmicenje ciji je veci ,napisao sam ti da radim u EU ,znaci ne HR i imam VSS ,magistar sam radim u uredu kao project buyer u velikoj svjetskoj firmi imam 3500 eura bruto tj oko 2700 eura neto imam 30 g staza,tocno pola radnika na katu ima jos vecu placu od mene.Kruske i jabuke necemo mijesati.
Ti kao magistar koji radis project bau ili bauconsultant primas samo 2700€ platu?Pa to je malo para za zvanje koje imas i posao koji obavljas ( na zapadU mislim malo) pa ovamo kod mene geadjevinski ing. su milioneri ne znam kakva je to tvoja firma.
Ja kao diplomirani ing Biohemije i Molekularne Biologije odabir Medicinska Biohemija ne bi pristao za tako malo para da radim kao sto i nisam.Posto u pocetku Nemci nisu hteli da mi verifikuju diplomu (dolazio sam iz Srbije) nego mi nudili da radim kao pomocnik obicnig laboranta ja sam rekao pre cu da cistim klozete nego da se toliko srozam i tako sam uradio.Jbga svaki pocetak je tezak

A kolega„bind“ sto je napisao one plate u Beogradu pa to za moju Juznu Srbiju kao vasiona pa zar stvarno ima tolike razlike u platama ?
Moj tata prima mesecnu penziju od 120€ i to podeljenu na dva dela a samo lekovi ga kostaju 50€ mesecno
 

Kajgana Shop

На врв Bottom