Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
radi shabaz 4 ok, ali veliki problem ostaje i dalje ako je full hd rezolucija, onda oci ispadose citajuci sitna slova...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom