Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 јануари 2020
Мислења
79
Поени од реакции
76
Sad sam se uverio da je cika Burmann govorio istinu, ima drimova koje wotweb ne moze da pronadje !
I, jedno pitanje, kada se on vraca na forum ?!
 
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
nešto se događa sa smart tv aplikacijom , meni je prije par večeri zablokirala ...izbrisao je , pošao ponovo da je instaliram i nisam je uopšte mogao naći više , ne nudi mi je jednostavno na pretraživaču ..Samsung TV je u pitanju ..mislim da imaju neke probleme, evo vidim da nisam jedini koji ima problem s njom ...
Ima rešenje imaš pm.
 
Член од
16 јануари 2020
Мислења
79
Поени од реакции
76
Zna li neko kako iz onih C linija, da dobijem playlistu koja radi u VLC?
Ne mozes direktno iz c linije, ali mozes iz nekog drima koji koristi neku c liniju ! ;)
Автоматски споено мислење:

I ono famozno objasnjenje, da kada vlasnik ugasi drim, ne mozes ni ti nista gledati, ali vlasnik nikada ne gasi drim, nego TV ! ;) :D
Автоматски споено мислење:

isto kao sto ih i vlasnici tv boxova nikada ne gase :D govorim o legalnim provajderima ;)
 
Последно уредено:
Член од
11 декември 2019
Мислења
101
Поени од реакции
213
zasad samo na arm procesorima zgema , axax ..
nece cak ni na vu +zero 4k
a na amiku 8260 radi sa nekim sw
za e2 jedimaker ubacis m3u url i bog da te vidi qa moze i sa ftp i telneta
wget -O /etc/enigma2/iptv.sh "http://mojiptv.myftp.org:8000/get.php?username=mojuser&password=mojpaswd&type=enigma22_script&output=mpegts" && chmod 777 /etc/enigma2/iptv.sh && /etc/enigma2/iptv.sh
sad sam testiro novi plugin solidan je bice kao stalker samo polako
enigma2-plugin-extensions-xstreamity_1.0020.20200226_all.ipk
znam za zgema da radi na njemu
 
Член од
26 март 2018
Мислења
16
Поени од реакции
0
Zdravo svima,
ima li neko da mi pošalje nešto za stb emu ali da radi duži od par dana?
Domaći sportski kanali su mi najbitniji jer dušmani ugasiše SportKlub na kablovskoj.

Hvala unapred.
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
Hvala prijatelju. Mislil sam da postoji drugi način, bez pristupa stalker_db phpmyadmin
ne postoji drugi način, osim da znaš ljude lično, ne čitate, ima sve na Kajgani
http://server:port/stalker_portal/c/index.html?debug&debug_key=2d3a8bb645894f8f4e1e6d8395b1c700&mac=00:1A:79:4C:5E:7D
ili
PRI TOME MAC ADRESE MORAJU BITI VALIDNE i naravno da je stalker aktivan, onda te čeka MD5 dekodiranje!!
kad to obaviš ideš na .db i otvaraš onaj Go txt...........................
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom