Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
696
Поени од реакции
2.622
ljudi kako kod vas radi by sahbaz stalker player meni stane svaka lista koju pustim preko njega pa mislim da taj player treba eliminisat moje misljenje da krade liste tjst macove kazem moje misljenje nomora da bude tako
Ne vidim logike druže da neko ko je sposoban da napravi ovakav player ima motiv da krade liste i macove .
Ono napraviš auto, a krades benzin ...

Член од
6 јуни 2016
Мислења
707
Поени од реакции
1.189
Ne vidim logike druže da neko ko je sposoban da napravi ovakav player ima motiv da krade liste i macove .
Ono napraviš auto, a krades benzin ...
A sto da se muci ? :D napravi nesto i vi mu donosite liste... zamoricici. Ne kazem da je tako al eto jednog razloga

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Член од
13 ноември 2016
Мислења
221
Поени од реакции
643
ljudi kako kod vas radi by sahbaz stalker player meni stane svaka lista koju pustim preko njega pa mislim da taj player treba eliminisat moje misljenje da krade liste tjst macove kazem moje misljenje nomora da bude tako
Napisao sam na drugom forumu ali ajde da ponovim i ovde.Mislim da ne krade liste, usnimio sam namerno nekoliko listi u njega i lepo rade nije stala ni jedna,Medjutim uvek ima kvaka,ne znam kakav upit pravi ali posle pustanja u njemu taj mac vise ne radi u stb. Mozda gresim ali gro ljudi gleda u stb i sve mi se cini da je alat namerno napravljen da se to onemoguci, i onda odjednom ce prestati sa radom kao i mnogi skeneri tipa hacker...
minulih godina.Verujem da medju nama ima ljudi koji to mogu pregledati,cisto da budemo sigurni da ne ispadne
da sahbaz ima svoje servere i da je to zbog biznisa.Pomalo mi je cudno kako se pojavio i kako ga prezentuju.

Член од
6 јуни 2016
Мислења
707
Поени од реакции
1.189
i šta će on sa hiljadama listi , objavljivat ih na blogu pa skupljat klikove ? puca vas paranoja majke mi ljudi :D
Nit sam paranoican niti me zanima to, pitao si, rekao sam ti jedan razlog i to je to, na tebi da ces da verujes ili ne.

Ti stvarno mislis da on ili bilo ko drugi to rade jer zele da vam pomognu, da nema neke koristi? Naivan si ko francuska sobarica.

Na kraju krajeva svi vi imate sta da gledate, od svakog servera po jedan mac najmanje ali i dalje trazite alate, skenirate, zasto? Sta radite s tolikih listi ?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Член од
13 март 2019
Мислења
38
Поени од реакции
188
i šta će on sa hiljadama listi , objavljivat ih na blogu pa skupljat klikove ? puca vas paranoja majke mi ljudi :D
Trojanski virus: Win32 / Wacatac.D! Ml Može izvoditi razne aktivnosti poput krađe korisničkih lozinki, brojeva kreditne kartice, PIN-a i drugih osjetljivih informacija koje potom šalje nekoj drugoj osobi ili može nepotrebno zauzimati resurse računala usporavajući ga na taj način.Virus kupi sve info sa pc liste su manji problem.

На врв Bottom