Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
577
Поени од реакции
1.998
Smijao sam se juče, neki novinari čini mi se jutarnjeg lista u HR istraživali nakon ovog trostrukog ubistva u Splitu kako je lako doci do kalaša na crnom tržištu što su oni uspjeli samo za 600 eura , komentar na KLIX-u: ˝Ja levata majko mila , u nas u Bosni za te pare kupiš 3 kalaša i dobiješ po zolju gratis ˝ :D :D :D

Член од
26 февруари 2017
Мислења
328
Поени од реакции
151
Koji su dobri stalker portali za skeniranje macova makar par njih da probamo kako se skenira

Член од
6 јуни 2016
Мислења
671
Поени од реакции
1.157
Smijao sam se juče, neki novinari čini mi se jutarnjeg lista u HR istraživali nakon ovog trostrukog ubistva u Splitu kako je lako doci do kalaša na crnom tržištu što su oni uspjeli samo za 600 eura , komentar na KLIX-u: ˝Ja levata majko mila , u nas u Bosni za te pare kupiš 3 kalaša i dobiješ po zolju gratis ˝ :D :D :D
Pa stvar je u trzistu, oruzje je manje dostupno u zemljama EU. Prenesi ga ti ako mozes, dzabe i da ga ovde kupis za 100e kad ti ono treba tamo. To mu drzi cenu a ne kalas.. :)

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Член од
11 јануари 2020
Мислења
155
Поени од реакции
662
Evo malo sam skita po ovom forumu i mora sam upoznat koji su najbolji igrači da se izrazim nogometnim rječnikom.Sastavija sam reprezentaciju Kajgane:

Zeljko1972

iptviptv torpedoo Pifi Pedalot Elvis Saban

sota ogorelica zokiniko saskon

panelrazarac hopcup

Klupa : dux4 olbih placeb kljuki Marko Cepenkov Treneri: GoxiNS-Gargamel83

Ima još puno dobrih igrača ali za sad to je to.Sistem 4:4:2 i idemo na Euro 2020.

Последно уредено:
Член од
26 февруари 2017
Мислења
328
Поени од реакции
151
Evo malo sam skita po ovom forumu i mora sam upoznat koji su najbolji igrači da se izrazim nogometnim rječnikom.Sastavija sam reprezentaciju Kajgane:

Zeljko1972

panelrazarac hopcup

Klupa : dux4 olbih placeb kljuki olbih Treneri: GoxiNS-Gargamel83

Ima još puno dobrih igrača ali za sad to je to.
zaboravio si jednog jakoga

Член од
11 јануари 2020
Мислења
155
Поени од реакции
662
Nisam moga svih 5140 stranica tako da je ovo nakon možda 1000 stranica na preskok prigledano.Uvik se može izvršit zamina.

Marko Cepenkov

Модератор
Член од
19 декември 2008
Мислења
1.428
Поени од реакции
1.049
to nije virus bijo .. to je to od cemu se prica ovdje
sta brises ako neznas ocemu se radi?

билбордиве ,ставај ги во спојлер!!!
имаш 2 поста и нешто мудруваш!!!
лично јас го отворив линкот...добро што користам касперски

Член од
28 октомври 2017
Мислења
180
Поени од реакции
377

Zeljko1972

panelrazarac hopcup

Klupa : dux4 olbih placeb kljuki Marko Cepenkov Treneri: GoxiNS-Gargamel83

Ima još puno dobrih igrača ali za sad to je to.Sistem 4:4:2 i idemo na Euro 2020.
Drug, izbaci nekoga. Moraš napraviti mjesta za Milutina Milankovića i Brzog Miška;)

Член од
28 септември 2019
Мислења
20
Поени од реакции
15
Čitam pratim nemam ništa od skenera niti nemam vremena to istraživati imam samo jedno pitanje kolege forumaši stb od A1 aktivan i radi sve ok imam njegov Mac i ip adresu jel može netko izvuči nešto iz njega?

Lp

На врв Bottom