Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
985
Поени од реакции
1.924
Žalosno je na šta se sveo ovaj forum,na zelje pozdravi i čestitke,do prije dva mjeseca sam dolazio dva tri puta na dan na ovaj forum (preko telefona) a sada jednom u dva tri dana i to cu da smanjim kad vidim da ste otisli u k...
ne moraš ni toliko dolaziti, najbolje idi u taj k........koji svima nama preporučuješ(čaš)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
407
Поени од реакции
936
Uputio sam to tebi jer ti si postavio nesto sto nijesam ni pogledao ,a pise nedamo svetinje,poznata mi je ta fraza u zadnjih 20 dana

vlaono

счо имат
Член од
27 јуни 2009
Мислења
152
Поени од реакции
5
Ja imam jednu preporuku svima.
www.ultrakomiptv.com
Njihova podrska je 10/10.
Vidim da mnogo ljudi preporucuju pa i ja da kazem sa kim IPTV provajderom sam zadovoljan.

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
315
Поени од реакции
1.849
Uputio sam to tebi jer ti si postavio nesto sto nijesam ni pogledao ,a pise nedamo svetinje,poznata mi je ta fraza u zadnjih 20 dana
Da i ?
Smeta ti ta fraza? I sta sada?
Znam, zato sam ti i napisao to sto sam napisao...
Alli onda tako reci prijatelju, nemoj onda izmisljati razloge....

Член од
27 февруари 2017
Мислења
407
Поени од реакции
936
Da i ?
Smeta ti ta fraza? I sta sada?
Znam, zato sam ti i napisao to sto sam napisao...
Alli onda tako reci prijatelju, nemoj onda izmisljati razloge....
U redu je ,povlacim ono k..., svako ima svoje misljenje, samo sto mi je zasmetalo mijesanje vjere,politike i slicno u iptv forum

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
315
Поени од реакции
1.849
U redu je ,povlacim ono k..., svako ima svoje misljenje, samo sto mi je zasmetalo mijesanje vjere,politike i slicno u iptv forum
E moj prijatelju....
To je cestitka upucena mojoj braci i sestrama,a ti ako se ne osecas tako...iskreno mi je zao...veruj mi...
Najiskrenije ti to kazem...
I zao mi je sto sam imao lepo misljenje o tebi...Ti povlacis ono K... a ja povlacim misljenje...

На врв Bottom