Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ja ne razumijem svrhu ovoga i ovome sličnim objavama. Po meni samo samohvala, ništa drugo.
Kakva je korist članovima foruma ako ja sad objavim da imam milijun eura, BMW 7, vilu sa bazenom od 567 m2, jahtu od 39 m. Nikakva. Ako nisi spreman to sa nekim podijeliti što objavljuješ.
U principu si u pravu , ali i takve slike mogu biti insiprativne i korisne u smislu spoznaje nečega novog te daljeg istrazivanja u tom pravcu ..
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Sad sam i ja htio da ih zamolim to.
Nije mi jasno da se ovoliko ljudi slazu u svemu pisu redovno neke nebitne stvati i sve to odje javno,valjda za to je laksi i bolji nacin skype ili neki drugi slican program,jer mene ta vasa diskusija ne zanima,ja ulazim odje da vidim imali kakvih djesavanja oko iptv_a.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Sad sam i ja htio da ih zamolim to.
Nije mi jasno da se ovoliko ljudi slazu u svemu pisu redovno neke nebitne stvati i sve to odje javno,valjda za to je laksi i bolji nacin skype ili neki drugi slican program,jer mene ta vasa diskusija ne zanima,ja ulazim odje da vidim imali kakvih djesavanja oko iptv_a.
Evo ja se izvinjavam i tebi i ostalima koje smo smarali nebitnim stvarima javno...
Ja sam mislio ljudi još spavaju pa reko nećemo smetati nikome...
Prevarih se...Pardon
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Da se striktno drzimo teme, bojim se da bi ovde bilo mrtvo more ! ;) :)
Pa znas kako,kad je hopcup bio tu nikome nije valjao,elmu koliko vidim sad ni on nije pozeljan jer se drze ljudi teme i objavljuju neke stvari, e sad ako se administracija slaze neka promijene naslov teme u npr. Svaštara.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Pa znas kako,kad je hopcup bio tu nikome nije valjao,elmu koliko vidim sad ni on nije pozeljan jer se drze ljudi teme i objavljuju neke stvari, e sad ako se administracija slaze neka promijene naslov teme u npr. Svaštara.
Gresis, meni su obojica super likovi ! ;)
Aj ti onda neku pametnu ! :D
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Pa znas kako,kad je hopcup bio tu nikome nije valjao,elmu koliko vidim sad ni on nije pozeljan jer se drze ljudi teme i objavljuju neke stvari, e sad ako se administracija slaze neka promijene naslov teme u npr. Svaštara.
Izvali nam neku komandu za razbijanje panela ili neki top new scanner i odmah cemo se vratit na temu :D
Problem i jest što fali informacija vezanih za temu .
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Stara fora, ali da vas podsetim !
Za restart liste super caka, ubacis par ovakvih http://xxx.xxx.xxx.xxx:xxx/restart/? u listu i uzivas ! ;) :)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756

Kajgana Shop

На врв Bottom