Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
bravo ljudino, odlicno zapazanje ;)
Автоматски споено мислење:


goxi covece, ovim sam samo aludirao na nekoga ;) :) :D
Ma znam druže,naopako...Samo sam se šalom nadovezao...Nikakva loša namera...
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Jbte jel postoji neko na ovom forumu a da mu ti nicim izazvan nisi kontriro
Kao i ti. Ko ti drma kavez ?Koliko prometih samo se ti nadjes i glunis nekome drvenog advokata a onda slede reakcije od ove dvojice koje "branis" haha. Koloko ste jadni. Fuj

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Samo do pola sta cu kad sam naivan. ;) ;)
naivan sam i ja, ko mlada pred udaju, moramo se upoznati gaso, nema nam druge :)
Автоматски споено мислење:

Ma znam druže,naopako...Samo sam se šalom nadovezao...Nikakva loša namera...
ma koje crne lose namere, samo se treba saliti ;) neki ovo preozbiljno shvataju
Автоматски споено мислење:

Ovde sve isto godinama, dežurni smarači su neumorni. Bože, kako vam ne dosadi :(
mora da je dosadno kod tebe na forumu, samo treba malo zatalasati :)
 
Последно уредено:

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Ne ulazim u vaše interne rasprave i unapred molim da mi ne zameri niko, ali jednostavno moram da kažem da je u vašim odnosima verovatno u pitanju nesporazum.
Gasans hoće da pomogne svakom,pravi čovek, Burman da ne pričamo, ali i Gargamel hoće privatno da pomogne ljudi.
Meni je bez pola reči poslao vrh liste i STB koji ima malo ko! I još neke alate što nisu za javnost.
Tako da ste svi u suštini pravi momci i verovatno se nije poklopila energija u datom momentu.

E sad,ovo će budalama zvučati kao uvlačenje a pametni će svakako shvatiti onako kako treba,kao želju da izgladite odnose i da se družimo...idu praznici...A i mlađi imaju od vas toliko toga da nauče...
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
rasprava da, ali vredjanje ne - svi smo mi ljudi od krvi i mesa ;)
Naravno.
Zato sam i zamolio da mi niko ne zameri...Prosto moje viđenje a bilo mi bez veze da ostane u meni...
Moro sam vam ovo kasti,ili kasti il propasti...
 
Член од
10 јули 2016
Мислења
163
Поени од реакции
218
Ne ulazim u vaše interne rasprave i unapred molim da mi ne zameri niko, ali jednostavno moram da kažem da je u vašim odnosima verovatno u pitanju nesporazum.
Gasans hoće da pomogne svakom,pravi čovek, Burman da ne pričamo, ali i Gargamel hoće privatno da pomogne ljudi.
Meni je bez pola reči poslao vrh liste i STB koji ima malo ko! I još neke alate što nisu za javnost.
Tako da ste svi u suštini pravi momci i verovatno se nije poklopila energija u datom momentu.

E sad,ovo će budalama zvučati kao uvlačenje a pametni će svakako shvatiti onako kako treba,kao želju da izgladite odnose i da se družimo...idu praznici...A i mlađi imaju od vas toliko toga da nauče...
I ako mi nikada nisu pomogli.... jos. :)
Slazem se sa tobom
A i pred njih Ima ovde dosta dobrih ljudi,pomagaca,smaraca,unistivaca a i slikara :)


Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
I ako mi nikada nisu pomogli.... jos. :)
Slazem se sa tobom
A i pred njih Ima ovde dosta dobrih ljudi,pomagaca,smaraca,unistivaca a i slikara :)


Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk
Sve se slažem, bez namere da se naljute ostali,i ti isto, ali njih sam spomenuo jer su njih trojica akteri trenutne priče, zbog toga!
I još jednom nemojte mi zameriti ostali koji niste pomenuti,vi znate ko ste i kakvi ste i znate moje mišljenje o vama!
Hvala
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
I ako mi nikada nisu pomogli.... jos. :)
Slazem se sa tobom
A i pred njih Ima ovde dosta dobrih ljudi,pomagaca,smaraca,unistivaca a i slikara :)


Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk
Ima i onih koji te usmjere u krivom pravcu a ti se pravis naivan i pitas sta kako dalje, a oni te upucuju sve dok im ne dodjes do komsinice, a ona kaze ma pusti te besposlicare, alat u ruke i trazi sam!
 
Член од
10 јули 2016
Мислења
163
Поени од реакции
218
Ima i onih koji te usmjere u krivom pravcu a ti se pravis naivan i pitas sta kako dalje, a oni te upucuju sve dok im ne dodjes do komsinice, a ona kaze ma pusti te besposlicare, alat u ruke i trazi sam!
Neko te navede na krivo mada vec smo dugo u ovim vodama i znamo gde da pokucamo. :)

Setio sam se vica nadam se da mi niko nece zameriti

Pita unuk babu .... baba, jeli bolji dugacak ili debeo
Odgovara baba, kakav god bio samo da je duhacak i debeo

Naravoucenije
Bez dobrog alata nema ni zanata. :)

Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom