Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 септември 2019
Мислења
21
Поени од реакции
12
da ne otvaram novu temu.jel zna neko kako da instaliram nord vpn na win 10?Uzeo sam novi laptop,isti problem sam imao i na starom laptopu ali se nesjecam kako sam ga rijesio.Izbacuje mi ovaj error The .NET Framework 4.8 is not supported on this operating system.
To sam nekako uspio na starom laptopu ali nemam predstavu kako sam rijesio.Znaci problem je u net framework,ako neko zna,moze na pp,patim se od jutros
moras dati up date windowsu
Автоматски споено мислење:

Kad skines. NET Framework 4.7.1 uradi Windows update bi trebalo da radi
nemora da skida net framework samo daj update windowsu
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
Izvini, ne razumem, mislis da sam sujetan i da mi zapravo smeta sto vi kacite slike to sto ja to nemam ili sta? Ne, pogresno si shvatio, ne treba da te bude sramota godina i interesovanja za ovu oblast vec tog kurcenja, "ja imam ovo ja imam ono".. ne ti, vec ce se takvi prepoznati, meni je to asocijacija na nedovoljno odrasle ljude, podesca me na 10-ogodisnjake koji u kesici slicica nadje Messija pa ide trci drugu da ga zajebava sto on to nema. Detinjasto..

Posto ste svi stručnjaci, doktori, onda vam nece biti tesko da napisete koji he ili jos bolje nadjete pomenuti stalker, pa da vas vidim doktori.


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
ima li taj server i mac za mene???
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
ajde neka me obraduje neka dobra dusa sa nekom dobrom domacom linijom ili makom na PM pa da u miru pogedam El Clasico.
pozdrav Kajgani
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
za 2h 20m skener pronasao 2200 lista, 6800 c linija, (650 ispravnih) 17 skrivenih drimova i komsinicine gace (ups) ;) :) :D javljam se opet kad sve sortiram !
Ja kakve sam sreće od svega toga zapale bi me baš komšinicine gaće!
I to veličine vojničkog šatora...
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Pa ti osim drima i ne znas nista naci i to ti sin ostavio tako da ne znam sta se ti javljs po tom pitanju jbg. Ostalo si dobio i to je to

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Jbte jel postoji neko na ovom forumu a da mu ti nicim izazvan nisi kontriro
 

Kajgana Shop

На врв Bottom