Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
18 декември 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Postovani dobro vece,
Gde mogu da nabavim program-skener IPTV kanala koji moze da skenira odredjeni server ili pomocu URL adrese jednog kanala da skeniram ostale sa tog servera?,Postoji li takav program uopste?
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Jbg. Sad ne ide da lajkujem kad si izgubio tolike pare...Ali svakako te razumem, onda smo iste sreće...Znaš onu priču o punom džaku....ma...
mene je utješilo kad sam u jednom časopisu pročitao kako je dokazano da su kockari visoko inteligentni ljudi koji ne mogu da prihvate da ne mogu pobijediti mašinu za uzimanje para i traže šablon da ga provale , baš kao sa IPTV-ijem :D
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
mene je utješilo kad sam u jednom časopisu pročitao kako je dokazano da su kockari visoko inteligentni ljudi koji ne mogu da prihvate da ne mogu pobijediti mašinu za uzimanje para i traže šablon da ga provale , baš kao sa IPTV-ijem :D
Da ima logike, ima...I verujem da je tačno ..Samo mnogo košta, i para i živaca..mogu zamisliti samo...
Srećom nisam nikad voleo kocku...
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Postovani dobro vece,
Gde mogu da nabavim program-skener IPTV kanala koji moze da skenira odredjeni server ili pomocu URL adrese jednog kanala da skeniram ostale sa tog servera?,Postoji li takav program uopste?
Da si tražio guzice možda bi neko i dao , al skener teško druže :D
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Da ima logike, ima...I verujem da je tačno ..Samo mnogo kopta, i ora i živaca..mogu zamisliti sano...
Srećom nisam nikad voleo kocku...
Blago tebi ...Mnogo života odnese i što je najgore ona je tvoj centar svijeta dok si u tom bunilu ...ništa više ne postoji al dok je čovjek mlad lakše se sve podnese ...gadno je kad udjes u ozbiljne godine , a ne izadjes iz toga .
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Blago tebi ...Mnogo života odnese i što je najgore ona je tvoj centar svijeta dok si u tom bunilu ...ništa više ne postoji al dok je čovjek mlad lakše se sve podnese ...gadno je kad udjes u ozbiljne godine , a ne izadjes iz toga .
Znam,razumem te zato što znam neke ljude koji su se bezuspešno lečili...Pukla i porodica i posao,zdravlje...Droga,šta reći...
Ali dobro je što si priznao sebi i na vreme se iščupao.Sve pohvale tebi!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom