Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Последно уредено:
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Ako je StbEmu onda sam smesan a ako nije onda si pogrijesio u komentaru ;) ili si smesan :)
Автоматски споено мислење:


U cemu otvorio ;)
Naravno da je STB i kod mene i kod tebe, osim toga vidi ti se da je STB a kod mene se ne vidi jer je na fire sticku i ne vide se komande.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Opusti se malo, pametujes ljudima pa kad ispadne da nisi u pravu onda diskretno vredjas.. I da, smesan si jbg. Upao si sa slikom ART iz STB kao da ga samo ti imas tu.
Pa mislim da sam jedan od rijetki u StbEmu sto ima , a znam mozda kojim ljudima sam uputio sliku i prozivku , pametujem , stvarno nevidim gdje a cim sam te uvrijedio sto sam ti napiso da si ti smijesan ! Pa ti slikas iz mag-a sto uposte nije poenta slike tj ti si redovni pretplatnik !
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Pa mislim da sam jedan od rijetki u StbEmu sto ima , a znam mozda kojim ljudima sam uputio sliku i prozivku , pametujem , stvarno nevidim gdje a cim sam te uvrijedio sto sam ti napiso da si ti smijesan ! Pa ti slikas iz mag-a sto uposte nije poenta slike tj ti si redovni pretplatnik !
Citaj malo, kakav crni MAG, gledam u STB na AmazonFiresticku

 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Za sve clanove koji se javljaju na PP prije par dana sam trazio pomoc ili male upute ovdje na forumu , niko ni pokuso nije da odgovori ili pomogne ! Zato nema potrebe da pisete nikom necu pomoc . Pozzz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom