Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pa mislim da sam jedan od rijetki u StbEmu sto ima , a znam mozda kojim ljudima sam uputio sliku i prozivku , pametujem , stvarno nevidim gdje a cim sam te uvrijedio sto sam ti napiso da si ti smijesan ! Pa ti slikas iz mag-a sto uposte nije poenta slike tj ti si redovni pretplatnik !
Nije fora uopste to gledat preko stb puno ljepse je preko smart tv barem meni
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Nije fora uopste to gledat preko stb puno ljepse je preko smart tv barem meni
Ma dobro sto je sav u nekoj roza boji, zenkama se svidja, das joj daljinski a ti razgulis u birc na pivu. :)
Ima i copor onih Max kanala, dok ona to sve prelista ti se vec posteno uneredis. :D
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Nismo se razumijeli. Dobro se uvijek na kraju dobrim vraca. Ne gledaj sitnice i nemoj biti zlopamtilo. Pomozi drugima i tebi ce biti pomognuto.
Vidis mozda je to bas poenta ove price , mozda sam u nekom drugom zivotu bio sasvim drugaciji i sa drugim nik ovdje prijavljen , davo i pomago ! Na kraju dodjes kao neki nn i dobijes od sake do lakta od svih clanova ;) , koji su nekad bili nn molili za listu , pomoc ali s vremenom postali opasni hakeri itd :)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ma dobro sto je sav u nekoj roza boji, zenkama se svidja, das joj daljinski a ti razgulis u birc na pivu. :)
Ima i copor onih Max kanala, dok ona to sve prelista ti se vec posteno uneredis. :D
Cemu onda za moju zenu da slozimo sledeci tjedan a ja po zuji da lupam ja gajbu popijem dok ona to prelista heheheh
 

Kajgana Shop

На врв Bottom