Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
ma, nije inter tako mislio, prevazisao je on to odavno, puno pozdrava iptv-71 ;)
Автоматски споено мислење:


a, da nisi neke zaboravio ?! ;) :P :D
Jbg sori hercegovci... Bilo jutro... Nije bila namjera, samo sam htio reci da nebitno tko je tko i odakle je.. Bitno da je covjek
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Bolje da pricate jo je juce prco a ne ko ima listu,listu ima svako a prca li ko od vas hakera uopste hahahhah
Malo si se zajebo.. Ha ha... Eto igrom slućaja haha.. Laptop radi na stolu i skidaju se liste a u isto vrijeme ja skidam plavušu haha... I mogu reći da mi bilo sladje ova plavuša.. A mogu reći da je bila ne v2 već v3 haha
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Malo si se zajebo.. Ha ha... Eto igrom slućaja haha.. Laptop radi na stolu i skidaju se liste a u isto vrijeme ja skidam plavušu haha... I mogu reći da mi bilo sladje ova plavuša.. A mogu reći da je bila ne v2 već v3 haha
Ja sam se jutros zajebo, zamalo da zakasnim na posao... :icon_lol:
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
418
Поени од реакции
504
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
naidje sad po malo do skoro bas se imalo pitam jednoga reko pa gde su bre ove zene devojke kaze k....ce pa zar neznas ve otislo po nemackoj da cosaju hehehe al tamo misle da je kao kod nas mili cajac za uho i za jugu heheheh
Автоматски споено мислење:

Hajmo kolege pomognite kolegi dajte mi taj config da se vise ne mucim za open bulet.......
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom