Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Da budemo nacisto ja sam nasao sebi slobodu ,pa sam se nasalio sa burmanom (Starbucks) znamo se jos od SF-a , tebe sam spomenuo iz razloga sto najvise podeljenih lista imas ( najpoznatiji ), da bi uspela fora ..ne da bih omalovazavo nekog .Znaci svrha mog posta je bila šala ,nit sam žicao za listu , nit hteo nekog omalovazavati ..Živeli!
naravno
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
stani, stan,a pa ovo mi poznato,a prevideo u konzoli, a oćel sad to crći kad je javno?
Neće crći jer to je token koji se mjenja.. A vlasnik nemoze znati koji je mac... Tako da ako imam mac će radit...
Автоматски споено мислење:

Kako ju skidas sa proxy ili bez hahahah tu plavusu ne v2 hihhihi
Treba mi vpn jer je udana haha, pa da mi se neudje u trag.... Moram sakrit ip
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
da se podsetimo malo drimova - npr. sa bugarske adrese gledas belgijske kanale, ili sa ceske adrese gledas spansku listu ..... ali se to ne moze deliti ..... gledas i cutis, nista ono - gazda vidi, gleda, ne vidi, znaci gledas uvek i bez problema ;) :D i te adrese nisu open webif, znaci ne mozes ih "otvoriti" browserom ! :cool:
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Ma nije bas neka zajebancija al dobro...
Pa..sta je poenta ovog? Bez podjebavanja, nije mi jasno sta imas od ovog kad ti treba mac svakako.. ? Token iz STB, sa macom se nadje na najjednostavniji nacnin ali svi se oni menjaju pa ti ne vredi nista. Ako na iste tokene mislimo

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
da se podsetimo malo drimova - npr. sa bugarske adrese gledas belgijske kanale, ili sa ceske adrese gledas spansku listu ..... ali se to ne moze deliti ..... gledas i cutis, nista ono - gazda vidi, gleda, ne vidi, znaci gledas uvek i bez problema ;) :D i te adrese nisu open webif, znaci ne mozes ih "otvoriti" browserom ! :cool:
suti samo suti suti dje... plavi hahaha suti bre hheehh odlicno je to
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831
Pa..sta je poenta ovog? Bez podjebavanja, nije mi jasno sta imas od ovog kad ti treba mac svakako.. ? Token iz STB, sa macom se nadje na najjednostavniji nacnin ali svi se oni menjaju pa ti ne vredi nista. Ako na iste tokene mislimo

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
jednom pustio, radi, drugi put sad idem probam, editovat ću
 

Kajgana Shop

На врв Bottom