Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
interesuje me jeli se na ovom forumu ljudi smiju nazivati majmunima?Ako moze pa da svi to radimo?
Stavi ja i taa drugata komanda za vlecenje listi od stalkeri pa i ona neka ide u k...c I taka i taka ne vadi sekade.
Kad je bal nek je maskenbal.Pa da pocneme ovde da se molime za listi ili da go molime skenerot nesto da pronajde posle nekolku dena skeniranje
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.464
Stavi ja i taa drugata komanda za vlecenje listi od stalkeri pa i ona neka ide u k...c I taka i taka ne vadi sekade.
Kad je bal nek je maskenbal.Pa da pocneme ovde da se molime za listi ili da go molime skenerot nesto da pronajde posle nekolku dena skeniranje
Зошто толкава паника, објавена е тука на кајгана и другата и сите команди. Ги има слободно на интернет и не се тајна.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Neznam sta ste svi nervozni sve zivo radi super i famozni tvvijet blek ali ok hahahha.Ama nista se nije ugasilo
 
Член од
11 април 2018
Мислења
206
Поени од реакции
60
поздрав

кажете нешто повеќе за искуствата од иптв,кои регуларни платени листи ги користите,кои канали ги има,цена на услугата,потребна брзина за добар прием на каналите и сл

малку е досадно што оваа дискусија тука се сведе само на поставување на листи кои денес ги има утре ги нема

напишете нешто корисно што ќе му помогни на секој почетник кој сака да користи иптв, за секој од нас кој не сакаат да се ограничени само на мак кабелски и иптв оператори и сакаат за истите услови да добијат многу повеќе квалитетни канали
 

dreambox520

Outstanding Сasual Dating Real-life Females
Член од
20 ноември 2017
Мислења
391
Поени од реакции
218
jas mislam deka temava treba da odi malku vo miruvanje....
 
Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
Зошто толкава паника, објавена е тука на кајгана и другата и сите команди. Ги има слободно на интернет и не се тајна.
Toa ti ide nesto kako avtomehanicarot mu vika na sidarot ,odi u lager za avto delovi tamo ce najdes se ,a covekot bez mnogu znaenje i informacii da znae sto i kako se vika odi da bara.
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Toa ti ide nesto kako avtomehanicarot mu vika na sidarot ,odi u lager za avto delovi tamo ce najdes se ,a covekot bez mnogu znaenje i informacii da znae sto i kako se vika odi da bara.
Pa tamu u baru kod njega se dovuce neka plavusa pa ga pita:Jesi li ti spreman da me castis pice.Pa kad se pocne jedna tada covek nakraj ostaje bez auta i bez para.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.464
Toa ti ide nesto kako avtomehanicarot mu vika na sidarot ,odi u lager za avto delovi tamo ce najdes se ,a covekot bez mnogu znaenje i informacii da znae sto i kako se vika odi da bara.
Тогаш ти и некои други зошто го нападнавте дечкото како да е држевен непријател бр1. Не направи ништо тој што веќе некој друг го направил, а тоа што некој не знае да се снајде и да побара каде има негов проблем.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
http://tntblack.ga:8000/get.php?username=3VtLKh6hWY&password=ZeeoIohdHZ&type=m3u
Date of expiry: 12/14/2018 -- Active connections= 0 -- Max connections = 1[DOUBLEPOST=1543240489][/DOUBLEPOST]
pa ne smeta meni nista to vama nesto smeta pa odma skacete sta ima veze sto je covek objavio komandu za vadjenje listi pa su svi sa tog vaseg foruma skocili da komentarisu a ja ne terbam nikakvu paznju niti mi to treba a pogotovo od nekih ljudi sa tog foruma I da znas da ja nisam preletac kao vi
LP
a ovaj niternational kad nema sta da kaze onda ide na ignor pa ja bi I volio da me takvi ljudi ignorisu hahahaha[DOUBLEPOST=1543241050][/DOUBLEPOST]hahahah I na ovo ja da budem ljubomoran nevidim razlog a otome ja pricam kad sete ovde postuj te pravila a ne prosipajte pamet I vi ste ti koji govrite sta je neko trebao da uradi I sta ce da uradi za to preletaci sutite I uzivajte a ja imam sve sto pozelim
Прегледај го приврзокот 200098
Svaki dan u roku 24 sata nas forum posjeti tocno 50% clanova neznam koji forum ima toliki postotak a sad tebi moze bit zao koliko oces:angel:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom