Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Kako ko druze, kako ko :kafence:[DOUBLEPOST=1542535767][/DOUBLEPOST]
I ja sam skenirao i nisam nikad skenirao dan noc da bih imao rezultate, vec kad imam vremena za to, mnogi to i dan danas rade, mada nema svrhe koliko se listi nadje a ne podeli se e to je zalosno, a to govotim u globalu za sve forume, ali konkretno ove nase forume, koliko listi je samo moglo da se deli lepo u porukama, a ono kao na takmicenjima, ko ce vise da nadje i da okaci, po meni cisto da izvinete na izrazu proseravanje. Drago mi je sto se ovde to smirilo pa ljudi ne kace kao pre i ne unistavaju, mislim ima nadje se po kokoji pametnjakovic, ali ajd kod mene su na ignor pa ih ne gledam. Tako da kazem Vam svima, liste u poruke, i svi ce gledati, samo bez alavosti i upamtite liste sa jednom konekcijom ne moze da se gleda na dva i vise uredjaja niti vise ljudi odmah se gase, UPAMTITE TO VEC JEDNOM. Dao sam svom kumu clientportalovu i dan danas mu radi lista, a mnogima staje upitajte se zasto. Mnogima delim non stop jer ima stane, pa sta joj radis covece, imam clientportalovu koja mi radi pa verovatno pola godine a mozda i godinu dana, tako da ili ja imam srece ili vi namerno unistavate liste.

Izvinite na tekstu ovolikom ali malo mi smetaju neke stvari a ovo je u globalu forum koji mnogi citaju pa nek procitaju. Svako dobro i uzivajte u zivotu i samo FREE. :kafence:
Ma ne dijelis pravim ljudima liste vec ovim sta idu odmah skenirat.Ma sve radi ko sta velis taj clijent vec duze od godinu dan,kafic mi radi 3 godine vec,ultra isto 3 godine nju najvise gledam svako utakmicu preko nje da sad ne nabrajam.I najgore das reselerima liste i jos trazi bas tu, a vi svi napaljeni odmah saljete i jos onda nekolicini i ovaj vam sve pogasi.Cetri godine mi rade c linije 4 godine a tu sam dijelio i svakom se gasi a isti server meni 4 godine traje neznam sta reci hahhah
 
I

ilijao88

Гостин
Ma ne dijelis pravim ljudima liste vec ovim sta idu odmah skenirat.Ma sve radi ko sta velis taj clijent vec duze od godinu dan,kafic mi radi 3 godine vec,ultra isto 3 godine nju najvise gledam svako utakmicu preko nje da sad ne nabrajam.I najgore das reselerima liste i jos trazi bas tu, a vi svi napaljeni odmah saljete i jos onda nekolicini i ovaj vam sve pogasi.Cetri godine mi rade c linije 4 godine a tu sam dijelio i svakom se gasi a isti server meni 4 godine traje neznam sta reci hahhah
Ma ne dijelis pravim ljudima liste vec ovim sta idu odmah skenirat.Ma sve radi ko sta velis taj clijent vec duze od godinu dan,kafic mi radi 3 godine vec,ultra isto 3 godine nju najvise gledam svako utakmicu preko nje da sad ne nabrajam.I najgore das reselerima liste i jos trazi bas tu, a vi svi napaljeni odmah saljete i jos onda nekolicini i ovaj vam sve pogasi.Cetri godine mi rade c linije 4 godine a tu sam dijelio i svakom se gasi a isti server meni 4 godine traje neznam sta reci hahhah
Zato treba u penziju kao i ti i sve super mirno i uzivancija. Ucim samo od najboljih ovde. :cool::angel:
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Treba prvo da znate koje se liste mogu gledat sa 1 konekcijom ;) ...... ocu reci vrsta liste ili lista ;) mislim konkretno na domace liste ;) nekad bilo kad se svasta nesta pisalo javno ;) ta vremena su proslost ;) i takoooo ;)

Pozdrav
Koje i kako,ne gledaju se sve liste na isti nacin ima tu caka dosta treba nekoliko uredaja i miran si hahaha.Prosla su vremena to ti ko mobiteli mijenja se[DOUBLEPOST=1542542937][/DOUBLEPOST]
Zato treba u penziju kao i ti i sve super mirno i uzivancija. Ucim samo od najboljih ovde. :cool::angel:
Penzija ti najbolja lijepo pecas za duso za sebe kapitalce ostavis ove manje ribice bacis u poseban bazen i cekas mozda narastu nikad se nezna .I bas te briga evo kod mene i sad grizu ko sasave a sami kapitalci sad hahahh,i jos se neoptereceno zabavljas na forumu.
Jer kad si u penziji onda tek ribicija dolazi do izrazaja samo treba nac pravo mjesto za zabacit.Jako bitno prvi zamah jer ako je prekratak ode sve puff…. hehehhe
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Uvek najbolje savete imas hehehe:cool:

To bacas kad upecas to ti je blekkk taj se samo hvali da mu to vredi
jedino ako mu upadnes u bazen ma mu sve pokupis to onda stavis u svoj bazen posebni i pratis kako se razvijaju koliko ih na godinu pokrepa a koliko prezivi hahahha.Za nis drugo ti nisu.:angel::D
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887

To bacas kad upecas to ti je blekkk taj se samo hvali da mu to vredi
jedino ako mu upadnes u bazen ma mu sve pokupis to onda stavis u svoj bazen posebni i pratis kako se razvijaju koliko ih na godinu pokrepa a koliko prezivi hahahha.Za nis drugo ti nisu.:angel::D
na ta slika ne se vidi dobro iz koja godina je.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Za tebe isto vredi ko i za ovog vlade98325 Da sam ti ja ovdje sef klikao bi ti sam sebi doma vec[DOUBLEPOST=1542545634][/DOUBLEPOST]
na ta slika ne se vidi dobro iz koja godina je.
ja malo zacrckao slika danasnja user od prosle godine koliko vidim hehheh
 

Kajgana Shop

На врв Bottom